Panenka Barbie jako Elton John. Nechybí vám do sbírky?

Elton John
foto: Mattel

Slavný anglický zpěvák Elton John (73) se konečně dočkal. Na světě je jeho vlastní panenka Barbie. Limitovaná edice byla představena na webových stránkách Mattelu a byla vytvořena k poctě samotného zpěváka.

foto: Mattel.com

Oblíbená panenka Barbie Elton John je oblečena velmi stylově. Má třpytivý top, denim kalhoty a nechybí ani zpěvákovy iniciály. Její vícebarevná bunda „Elton“ má na rukávech hvězdy a na lemu duhové pruhy. Obuta je do bot s vysokou platformou. Celý outfit je doplněn fialovou buřinkou a nechybí ani Eltonovy typické třpytivě růžové sluneční brýle.

„Panenka Barbie Elton John je velmi odvážný počin. Tato spolupráce zosobňuje dvě kulturní ikony, které ctí mimořádné umění a muziku,“ popisuje výrobce panenku na webu.

Mattel tento počin načasoval k uctění velkolepé události. K příležitosti 45. výročí zpěvákova dvoudenního turné na Dodgers Stadionu, které se uskutečnilo v říjnu 1975 a vidělo ho 100 000 diváků. Stalo se tak největším koncertem jednoho umělce vůbec.

„Barbie je sama o sobě ikonou, takže nechat ji vzdát hold mému pracovnímu a osobnímu stylu je skutečná pocta,“ řekl sám zpěvák pro magazín Rolling Stone. „Doufám, že inspiruje fanoušky k tomu, že se mají věnovat svým snům.“ Panenka Barbie Elton John bude ke koupi e-shopu Mattel nebo v online obchodě Walmart za cenu 50 $.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související