Premiéra filmu Známí neznámí přilákala mnoho známých tváří…

Premiéra filmu Známí neznámí / foto: Wandal Production

Režisér Karel Janák, herci Jan Révai, Lucie Vondráčková, Nikol Heřmánková s manželem Karlem Heřmánkem ml., fitness trenéři Hana Kynychová a David Huf, moderátorky Lenny Trčková či Gabriela Partyšová, zpěvačka Kate Matl… Výčet zvučných jmen by byl opravdu dlouhý. Premiéra filmu Známí Neznámí, který přichází 31. 3. 2022 do českých kin, se pro mnoho známých tváří stala skvělou příležitostí se blýsknout ve světlech ramp. 

Svou účastí ale chtěli české osobnosti také podpořit samotnou kulturu. „Jsem ráda, že jsem tu mohla být. Film se mi moc líbil, byla jsem nadšená. Hlavně mě těšilo, že dorazilo tolik lidí do kina,“ pochvalovala si moderátorka Gábina Partyšová.

Většina přítomných se na film těšila i z dalších důvodů. „Všude jsem viděla upoutávky, hodně se o tom mluví. Moc jsem se těšila, protože to herecké obsazení mě hodně nalákalo,“ řekla zpěvačka Kate Matl, která si do kina odskočila s kamarádkou od svých mateřských povinností.  

Z velké účasti diváků byla nadšená i sama producentka. „Je radost vidět tolik lidí v kině a navíc bez roušek. Je hrozně důležité, abychom se radovali, přestože dnešní situace a realita je velmi těžká. Ale myslím si, že právě dnes bychom měli být v pohodě, protože pak budeme silní fyzicky i duševně a budeme moci pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují,“ řekla na podporu Ukrajiny Wanda Adamík Hrycová, která se sama v tomto ohledu velmi angažuje.  

Třpyt diamantů

Filmovou premiéru slavné krásky rozhodně nepodcenily a vynesly na červený koberec šperky v hodnotě milionů korun. Tolik třpytu známé kino ve Slovanském domě v Praze asi ještě nezažilo! Herečky Klára Issová, Anna Kadeřávková i producentka Wanda Adamí Hrycová doplnily své kreativní outfity diamantovými šperky za celkem neuvěřitelných 9 milionů korun.

Adaptaci světoznámé předlohy PERFETTI SCONOSCIUTI scénáristy Petra Jarchovského a režisérky Zuzany Mariankové si nenechala ujít ani kompletní sestava tvůrců a hlavních protagonistů Táňa Pauhofová, Martin Hofmann, Klára Issová, Tomáš Maštalír, Anna Kadeřávková, Petra Polnišová a Sväťo Malachovský. 

„Kino mám rád, tu atmosféru vám nevynahradí žádná televize či domácí projekce. Věřím, že se vše zase brzo vrátí do starých kolejí a lidé budou do kin chodit jako dříve,“ řekl Tomáš Maštalír, který hraje ve filmu manžela Kláry Issové a otce Anny Kadeřávkové.

Nadšená z reakcí diváků byla i herečka Petra Polnišová, která je i koproducentkou filmu. „Myslím si, že premiérový divák je vždy vlídnější než běžný divák, jelikož emoce drží více na uzdě. Přesto ty vřelé ohlasy po premiéře cítím jako velmi upřímné, takže věřím, že se každý, kdo přijde do kina, bude bavit,“ řekla Polnišová, kterou diváci mohou znát i ze slovenské Partičky.

Komedie s hořkou příchutí vede diváky k zamyšlení: kolik toho o sobě (ne)smíme vědět, abychom mohli zůstat přáteli, milenci, manželkami, rodiči … ?

Snímek Známí Neznámí je plný humoru, nečekaných zvratů a situací, které se mohou přihodit každému z nás. „Pro mě jen tento film o nás. O tom, jak se bojíme, nebo jak se nám úplně nedaří žít otevřeně, upřímně a tím pádem naplnit smysluplné vztahy. Jak se potřebujeme skrývat, chránit, místo toho, abychom chránili to, co spolu vybudujeme,“ řekla k filmu herečka Táňa Pauhofová.

Komedie ZNÁMÍ NEZNÁMÍ vypráví o partě českých a slovenských přátel, kteří se sejdou, aby společně oslavili příchod Nového roku. Slavnostní večer by se nesl v poklidném duchu, kdyby se nezrodil zdánlivě nevinný nápad – položit všechny mobilní telefony na stůl a nahlas sdílet každou doručenou zprávu a dát na hlasitý odposlech každý příchozí hovor. V tuto chvíli se rozběhne něco nečekaného a všichni do jednoho pochopí, že se vlastně neznají, jak si mysleli. Jejich mobilní telefony totiž skrývají tajemství, se kterými se žádný z nich nechce příliš chlubit. Co je malá a co velká lež? Jaké zprávy či fotky máte v mobilním telefonu jako poslední? Ustojí pravda jejich lásku, přátelství či manželství?  

Adaptace originálního scénáře se ujal Petr Jarchovský s režisérkou filmu Zuzanou Mariankovou. V hlavních rolích se představí Martin Hoffman, Tomáš Měcháček, Táňa Pauhofová, Klára Issová, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Anna Kadeřávková a Sväťo Malachovský.Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související