Princezna Kate zveřejnila fotku z dětství. Nejmladší syn Luis je celý její otisk

foto: Wikimedia Commons

Luis je celá máma! Těmito komentáři zaplavil během pár minut příspěvek na Instagramu, kam princezna Kate sdílela svou fotografii z roku 1983. Není pochyb, že s každým takovým odhalením ze soukromí, stoupá popularita královské rodiny.

Princezna Kate se v adventním čase pochlubila fotkou ze soukromého alba. Na ní je zachycená ve vánočním období, kdy byla ještě malá holčička. Veřejnosti při pohledu na záběr neunikla výrazná podoba z jedním s jejich dětí. Víte, se kterým?

Sdílíme sváteční vzpomínky

„Sdílíme sváteční vzpomínky na letošní Vánoce, protože #ShapingUs je o důležitosti našich mladých let a role, kterou hrají lidé kolem nás. 📸 Princezny, Vánoce 1983.“ Tuto větu princezna napsala ke snímku, kde sedí u štědrovečerního stolu, a to jen několik týdnů předtím, než 9. ledna 1984 oslavila dva roky. Manželka prince Williama sdílela fotografii z archivu na sociálních sítích v rámci své osvětové kampaně Shaping Us, která se zabývá potřebami dětí v prvních pěti letech jejich života.

Bože můj, to je celý Louis,“ zní jeden z mnohých nadšených komentářů. „Malý Louis a malá Kate vypadají jako dvojčata. Úžasná podoba,“ shodli se mnozí. Další fanoušci pak ocenili, že se princezna s takovýmto snímkem veřejně podělila.Pokud je řeč o tom, na koho jsou děti pince Williama a Kate podobní, veřejnost má jasno. V nejstarším Georgovi viděla nejvýraznější podobu s otcem – Williamem. Prostřední Charlotte některým připomínala prababičku královnu Alžbětu II., jiným zase Lady Dianu. A nejmladší Louis je celý maminka Kate. 

Nejoblíbenější člen rodiny

Navzdory skutečnosti, že se Kate nenarodila v královské rodině, podle britských médií se stala jedním z nejoblíbenějších členů britské královské rodiny. Její vybrané chování, podpora manžela, osobitost, decentní outfity, charitativní angažovanost, to je jen malý výčet toho, co na ní Britové milují. Stejně tak oceňují, jak mladý manželský pár přistupuje k výchově jejich tří dětí – prince George, princezny Charlotte a prince Louise. A všichni se těší na to, až se z nich stane královský pár, na který budou právem hrdí.

zdroj: Spuntik.zoznam.sk

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související