Salma Hayek předvedla své dokonalé tělo v průsvitných šatech. A mužům se tajil dech

foto: Falcon

Táhne jí už pomalu na šedesát a přesto se nebojí vytasit silné zbraně. Herečka Salma Hayek dorazila na premiéru svého posledního filmu jen v síťovaných šatech a spodním prádle.

Přestože se průhledné šaty staly v loňském roce hitem číslo jedna, některé krásky si je rády obléknou i dnes. Nejinak tomu bylo i při slavnostní premiéře filmu Bez kalhot: Poslední tanec, která se konala v Movie Theater na floridské South Beach. Na tu se hlavní aktérka filmu Salma Hayek skutečně vyfikla.

Zvolila černou róbu ze síťoviny, která měla na intimních partiích barevné květinové výšivky. Její tělo bralo doslova dech i kolegovi, který s ní ve filmu hrál, Channingu Tatumovi. Její šaty totiž byly tak průhledné, že každý mohl vidět, jak dokonale tělo tato šestapadesátiletá herečka má.

Filmová představitelka malířky Fridy Kahlo, či kráska z filmu Desperado a Tenkrát v Mexiku se rozhodně postarala o skvělé promo filmu, jelikož na červeném koberci během společného pózování s Tatumem a režisérem snímku Stevenem Soderberghem fotografové pořizovali snímky jako o závod.

Salma Hayek: Dcera španělské matky a libanonského otce

Narodila ve městě Coatzacoalcos Veracruz v Mexiku 2. září 1966. Byla vychována v katolické rodině a proto ji poslali na internátní školu do Lousiany, když jí bylo 12. Po tom, co se dostala do problémů za terorizování jeptišek, se Salma vrátila zpět do Mexika. Nakonec však byla poslána do Houstonu, v Texasu, aby žila se svou tetou, kde zůstala do svých 17. Následně odjela studovat do Mexico City mezinárodní vztahy, ale ke zlosti své rodiny se rozhodla stát se herečkou.

Začínala v místním divadle. Nakonec se ale dostala i do televize a urvala roli v populárním televizním seriálu Teresa. Seriál z ní udělal v její rodné zemi hvězdu, ovšem ona si přála něco víc. Šokovala své fanoušky rozhodnutím odejít ze seriálu a pokračovat v budování kariéry v L.A.

Co se týče módy, tu herečka miluje nejen v rámci pracovních akcí, ale i v soukromí. Možná proto také okouzlila svého manžela. Tím je miliardář Francois-Henri Pinault, který podle časopisu Forbes patří mezi sto nejbohatších lidí světa. Vlastní totiž koncern s luxusní módou Kering, pod nějž patří slavné značky jako Gucci, Yves Saint Laurent nebo Puma. Konglomerát zaměstnává přes 35 tisíc lidí a má hodnotu okolo 58 miliard dolarů (asi 1,3 bilionu korun).

Zdroj: People.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související