Salma Hayek našla lék na mládí

foto: Bontonfilm

Nedávno oslavila už 56. narozeniny, stárnout ale opravdu neumí. Salma Hayek vypadá fantasticky a její skutečný věk by jí hádal málokdo.

Při oslavě svých narozenin (2. září) neváhala zapózovat v sexy červených bikinách. A když se na ni díváte, říkáte si: „Má snad smlouvu s ďáblem?“ Zdá se, že dobrá nálada, optimismus a věčný úsměv na rtech zmůžou víc než botox. V příspěvku na Instagramu se vesele pohupuje do rytmu na „Happy Birthday“ od Stevieho Wondera. „Všechno nejlepší k 56. narozeninám!!! ❤️💃💋 ,“ napsala Hayek k příspěvku 2. září. „Feliz cumpleaños #56 para mi !!! 🎂 #alwaysgrateful.“  

A spousta přátel z branže ji poslala svá přání. Blake Lively napsala: „Miluju tě ❤️🔥❤️,“ a její blízký přítel (i taneční partner) Anthony Hopkins: „Všechno nejlepší k narozeninám, krásko. Milujeme tě. ♥️“

Slavit umí

Kolegové Salmu mají opravdu rádi. Vloni touhle dobou sdílela video, na kterém kromě přátel a rodiny slaví své narozeniny s kamarádkou Angelinou Jolie. „Můj bratr a já se snažíme naučit Angie, jak se má dělat mexická mordida,“ napsala Salma Hayek v popisku k videu. Mortida, které se všichni přítomní halasně dožadují, je mexický zvyk, při kterém musí oslavenec strčit obličej do dortu. Salma si ovšem možná záměrně nevybrala příliš krémový, u kterého by tahle tradice mnohem lépe vynikla.

Hra s fanoušky

Salma Hayek patří k těm celebritám, které si uvědomily sílu sociálních sítí a nezdráhá se s fanoušky podělit o detaily ze svého soukromí. A neváhá i trochu provokovat. Koncem loňského roku například zveřejnila sérii svých fotek v bikinách a způsobila tím celkem poprask. Při jejich zhlédnutí jste mohli mít pocit, že – navzdory tehdy vrcholící pandemii – nedělá nic jiného, než si užívá na dovolené. Pravdou ovšem bylo, že nebyly zdaleka z jednoho místa ani doby. Jak herečka později přiznala, tvrdě pracovala na tom, aby se do takové formy dostala, a tak se chtěla světu jednoduše pochlubit, jak jí to sluší. A povedlo se. Hayek má na Instagramu 17,3 milionu sledujících a její snímek v bikinách získal přes 2 miliony lajků.

Tak všechno nejlepší Salmo, ať ti to takhle sluší dál!Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související