Salma Hayek našla lék na mládí

foto: Bontonfilm

Nedávno oslavila už 56. narozeniny, stárnout ale opravdu neumí. Salma Hayek vypadá fantasticky a její skutečný věk by jí hádal málokdo.

Při oslavě svých narozenin (2. září) neváhala zapózovat v sexy červených bikinách. A když se na ni díváte, říkáte si: „Má snad smlouvu s ďáblem?“ Zdá se, že dobrá nálada, optimismus a věčný úsměv na rtech zmůžou víc než botox. V příspěvku na Instagramu se vesele pohupuje do rytmu na „Happy Birthday“ od Stevieho Wondera. „Všechno nejlepší k 56. narozeninám!!! ❤️💃💋 ,“ napsala Hayek k příspěvku 2. září. „Feliz cumpleaños #56 para mi !!! 🎂 #alwaysgrateful.“  

A spousta přátel z branže ji poslala svá přání. Blake Lively napsala: „Miluju tě ❤️🔥❤️,“ a její blízký přítel (i taneční partner) Anthony Hopkins: „Všechno nejlepší k narozeninám, krásko. Milujeme tě. ♥️“

Slavit umí

Kolegové Salmu mají opravdu rádi. Vloni touhle dobou sdílela video, na kterém kromě přátel a rodiny slaví své narozeniny s kamarádkou Angelinou Jolie. „Můj bratr a já se snažíme naučit Angie, jak se má dělat mexická mordida,“ napsala Salma Hayek v popisku k videu. Mortida, které se všichni přítomní halasně dožadují, je mexický zvyk, při kterém musí oslavenec strčit obličej do dortu. Salma si ovšem možná záměrně nevybrala příliš krémový, u kterého by tahle tradice mnohem lépe vynikla.

Hra s fanoušky

Salma Hayek patří k těm celebritám, které si uvědomily sílu sociálních sítí a nezdráhá se s fanoušky podělit o detaily ze svého soukromí. A neváhá i trochu provokovat. Koncem loňského roku například zveřejnila sérii svých fotek v bikinách a způsobila tím celkem poprask. Při jejich zhlédnutí jste mohli mít pocit, že – navzdory tehdy vrcholící pandemii – nedělá nic jiného, než si užívá na dovolené. Pravdou ovšem bylo, že nebyly zdaleka z jednoho místa ani doby. Jak herečka později přiznala, tvrdě pracovala na tom, aby se do takové formy dostala, a tak se chtěla světu jednoduše pochlubit, jak jí to sluší. A povedlo se. Hayek má na Instagramu 17,3 milionu sledujících a její snímek v bikinách získal přes 2 miliony lajků.

Tak všechno nejlepší Salmo, ať ti to takhle sluší dál!Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související

Napsat komentář