Spring festival: Pět hodin muziky na první jarní den

Máte možnost slyšet živě nejlepší české interprety a kapely.
foto: Spring Festival

V sobotu 20. března v 17 hodin odstartuje z Žižkovské věže v Praze první ročník hudebního online festivalu, který má za úkol především rozdávat radost.

Místo a termín pro Festival Spring vybrali organizátoři symbolicky. Začíná jaro a z nadhledu ve výšce 93 metrů nad zemí se pozitivní energie šíří do světa nejlépe. Observatoř Žižkovské věže tak postupně rozezní Vojta Kotek se svojí kapelou Th!s, Pokáč, Ewa Farna, Mig 21, Mirai a David Koller Band.

Na Spring Festivalu vystoupí i Vojta Kotek s kapelou Th!s / foto Jaromír Zubák

Pětihodinovým hudebním maratonem provede známý youtuber Kovy a zákulisí koncertu si vezme na starost moderátorka Katie Machová. Festival bude probíhat jako živý stream přes web Ticketstream, kde již nyní můžete zakoupit vstupenky.

„Ze zkušeností z minulého roku už víme, že si lidi umějí užít naplno i online přenos a kapely i interpreti mají velkou chuť jim zahrát,“ říká za pořadatele Viktor Mastník. Diváci se tak mohou těšit na dvě odlišné scény a impozantní výhled na Prahu.

Festival je i poctou všem zdravotníkům, a proto jim organizátoři nabízejí možnost sledovat celý koncert zdarma. „Pokud nám zdravotníci napíší z oficiálního pracovního emailu na adresu sestrickynafestival@ticketstream.cz, zašleme jim kód na sledování festivalu zdarma,“ upřesňuje Mastník.

3_Pořadatel Viktor Pan Mastník ze společnosti Ticketstream / foto: Jaromír Zubák

Spring Festival se uskuteční v sobotu 20. března od 17.00 do 22.00 hodin prostřednictvím live.ticketstream.cz/spring. Vstupenky za 400–450 korun na www.ticketstream.cz/spring.

Organizátoři ještě diváky vybízejí, aby během vysílání dali kapelám zpětnou vazbu sdílením svých fotek, nebo videí pod hashtagy #springfestivalcz, #hudbanasspojuje a #hudbazije.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související