Van Graaf Junior Talent 2021 zná své finalisty

Soutěž pro začínající módní návrháře je pořádaná v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.
foto: MBPFW

Na základě portfolií odborná porota vybrala do finále soutěže Adélu Mitrengovou, Aleše Hnátu, Kateřinu Servusovou a Zdeňka Marka. 

Tito finalisté představí své módní kolekce v rámci programu nadcházející ho pražského týdne módy. Vítěz získá finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce. Přehlídka finalistů soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2021 se uskuteční v neděli 2. května od 15:00 v Pražské tržnici v prostor parkoviště u haly 25. Vstupenky jsou již v prodeji.

Pojďme si jednotlivé finalisty představit blíže. Je dost možné, že o těchto nových, nadějných talentech módního nebe uslyšíme v budoucnu stále častěji.


ADÉLA MITRENGOVÁ


ALEŠ HNÁTEK


KATEŘINA SERVUSOVÁ


ZDENĚK MAREK

Do soutěže se již popáté mohli hlásit čeští a slovenští módní tvůrci ve věku do 26 let. Odborným garantem poroty je oděvní designérka a vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM profesorka Liběna Rochová.

Odbornou porotu soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2021 tvoří ředitel Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Lukáš Loskot, šéfredaktorka VOGUE CS Andrea Běhounková, šéfredaktorka ELLE Valentina Nízká, šéfredaktorka Harper’s Bazaaru Nora Grundová, šéfredaktor Esquire Petr Matějček, šéfredaktorka magazínu Top Fashion Barbora Franeková, vedoucí lifestylového magazínu Hospodářských novin PročNe Gabriela Marešová a šéfredaktor titulu Dolce Vita Vladan Šír. 


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související