Letní módní speciál: Šortky pro každou z nás

foto: Oficiální materiály prodejce H&M (1), F&F (1), Lindex (1)

Letošním hitem léta jsou jednoznačně šortky. Ať už jste štíhlá nebo baculka, běžte do toho! Jsou fresh a sexy a ve správné kombinaci jsou tím nejlepším letním outfitem, jaký můžete zvolit.

Teploty stoupají, slunce svítí a vůně vody je všude kolem nás. Ukázat své krásné křivky můžeme nejen u moře, ale i u rybníka. Street style šortky tohle léto vítězí na celé čáře a nosí se bez ohledu na váhu či věk. To především. Kratší i delší, širší i na tělo… Náš letní speciál vám prozradí, jaké zvolit!

Džínová nadčasovost

Můžete si vybrat buď cool cut-off, roztrhané verze nebo klasické džínové styly. To, co se mi na nich nejvíc líbí, je, že ve skříni vydrží léta. Jsou nadčasové, sexy, a hlavně kombinovatelné s jakýmkoli svrškem, který máte v šatníku. Skvěle působí v kombinaci s košilí, nebo delším svetrem a tílkem… Džínovými kraťasy to rozhodně nikdy nepokazíte. Hlavně sluší každým nohám i proporcím.

Druhá kůže

Pokud máte ráda eleganci vsaďte na osvědčený mateiál, kůži. Na první pohled je velmi sofistikovaná a v kombinaci s topy či tričkem s volným střihem nedosažitelná. Ať už vršek dáte do šortek s vysokým pasem nebo necháte volně splývat, vytvoříte elegantní a uvolněný vzhled.

Sportovní nádech

Dalším oblíbeným stylem, který má v letošním roce zelenou, jsou sportovní kraťasy. Proč je tak milujeme? Jsou pohodlné, uvolněné a všestranné. Ani náhodou se nenosí jen na sport, ale stále víc se objevují i na společenských akcích. Vyzkoušejte kombinaci s volným střihem svršku, abyste vytvořily krásnou rovnováhu.

Každý outfit je jedinečný, proto je třeba experimentovat. Věřte, že čím více projevíte odvahu a inspirujete se, můžete být sama překvapená, že nestačí mít ve skříni jen džínové kraťasy, ale i šortky s flaredem (vysokým pasem), krajkové, kožené či sportovní. Street style přeci vytváříme my samy.

Foto: ofïciální materiály prodejců


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související