Sexy pršiplášť nejen do deště

Je čas vybrat si tu správnou stylovou pláštěnku.
foto: Asos DESIGN

Důležitou součástí šatníku je bezesporu často opomíjená pláštěnka. Existují skutečně cool verze, které můžete nosit i když svítí sluníčko. Trendy kousky jsou totiž pořádně fashion.

Pomaluju vytahujeme teplé oblečení, ale zapomínat bychom neměly ani na pláštěnky. Teď je ten nejlepší čas investovat do nové, ideálně takové, která vám pár sezon vydrží a nosit ji můžete téměř po celý rok. Dobře vybraný pršiplášť je zkrátka trefou do černého.

Je snadné se vzdát vodotěsného vrchního svršku a nahradit ho deštníkem. Ovšem deštníky se tak rády ztrácí a rozhodně vám nevylepší postavu. Letos bude in pláštěnka v různých barvách a střizích.

Trendy pláštěnky jsou regulérní součást oblečení

Ať už je větrno, leje, mrholí, nebo se chystá k sprchnout, pláštěnka vás nikdy nezklame. Mnoho designérů navíc navrhuje pláštěnky, které jsou naprosto dokonalé a nahradí vám kabát, bundu, větrovku, sako nebo i svetr.

foto: archiv firem

Zůstaňte tak letos v suchu, a ještě budete neodolatelné. Kupte si trendy kousek a každý se za vámi s radostí otočí. Pokud chcete opravdu upoutat pozornost a zároveň neschovat své nové šaty, vsaďte na designovou průhlednou pláštěnku. Působí velmi sofistikovaně a rozhodně neotřele.


Stylové holínky nejen do přírody

foto: Hunter

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související