Smaragdové nehty jsou trendem podzimu. Miluje je i Selena Gomez

foto: Netflix

Zpěvačka Selena Gomez si nenechá ujít jakýkoli módní hit. A rozhodně jí není cizí nekonvenčnost. I v manikúře. V srpnu zabodovala s olivově zelenou a na podzim vyráží s odstínem smaragdové.

Kdo miluje podzimní barvy, má vyhráno. Alespoň co se nehtů týče. Pokud vás totiž už nebaví klasické barvy, právě smaragdová nabízí ten správný odvaz. ​Odstíny ametystu, onyxu, tygřího oka a malachitu jsou ideálním doplňkem pro každou příležitost. A takový smaragd přitahuje nejen celebrity, ale i jejich fanoušky. Zelená na nehtech je letos dokonalá barva podzimu.

Selena Gomez si nechala u svého manikéra Toma Bachika vytvořit odstín, který dokonale doplnil její outfit včetně jejích smaragdových střapcových náušnic. „Naše barva byla inspirována jejími náušnicemi Verriere,“ vysvětlil Tom v příspěvku na Instagramu. „Selena miluje šperky a chtěla mít smaragdově zelenou, kterou si v poslední době velmi oblíbila.“

Selena Gomez a její „nail look“

Aby měla nehty dokonalé, Tom vytvořil vlastní barvu s 3D povrchovou úpravou. Začal s tenkou vrstvou laku na nehty OPI The Pass Is Always Greener, aby dodal správný podtón, potom navrstvil OPI’s pro-jedinečnou jiskřivě zelenou Emerald Illusion navrch. Aby vytvořil dokonalý efekt, vybral si vlastní směs OPI AmazOn AmazOff a Rated Pea-G a smíchal ji s gelovým vrchním lakem Stay Shiny. Vytvořil tak čistý „želé“ odstín, který navrstvil na nehet. Nakonec rehydratoval nehtovou kůžičku olejem pro dokonalý dojem.

Selena Marie Gomez je americká zpěvačka, skladatelka a herečka. Svou hereckou kariéru započala v dětském televizním seriálu Barney & Friends. V letech dospívání se prosadila díky své hlavní roli Alex Russo v televizním seriálu Disney Channel Wizards of Waverly Place. Je po Rihanně nejsledovanějším člověkem na Instagramu. Se svými 349 miliony followerů předběhla Beyoncé či Kim Kardashian. Patří mezi nejstylovější krásky, jejíž outfity jsou cool a nositelné. A také sexy a hlavně inspirativní. Takže pokud si sami neumíte příliš poradit, Selena je záruka módních trendů.zdroj: Glamourmagazine.co.uk

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související