Těšte se na léto! Copánky jsou zpět a budou úplně všude… Jak uplést ty nej?

foto: Pixabay

A je to tady. Symbol léta, rozpustilé copánky, à la malá holčička, jsou zpět. A zdá se, že budou absolutním hitem léta.

Vlastně se není co divit. Drobné copánky omlazují a působí tak trochu rebelsky, uvolněně a sluší všem. Bez ohledu na barvu či délku vlasů, nebo věk. Navíc jsou velmi praktické, díky nim vám nebudou vlasy létat u vody či u moře do obličeje. A tak v tom jedou úplně všichni – od Hailey Bieber přes Storm Reid, Gigi Hadid, Lauru Harrier, Kendall Jenner, Margot Robbie až po Kim Kardashian… Zkrátka, kdo chce být tohle léto in, zaplétá.

Většinou vystačíte jen s drobnou gumičkou, žádné další ozdoby kupodivu moc neletí. Největším hitem jsou dva copánky splývají podél obličeje, ale můžete je nosit i samostatně, třeba jen jeden na straně. Skvěle působí, když jich v zadní části spletete víc, a pak je svážete do jednoho silnější copu. Dva krajní, ale v tomto případě nechte volné a kolem gumičky je omotejte a přelakujte, aby hezky držely. Velmi sofistikované!

Trend pro každého

Skvělé je, že copánky ve stylu 12 holčiček si můžete zkusit klidně i v 50, stačí to jen nepřehnat. Jeden či dva podél tváře nebo svázané dozadu hezky na volno je ten nejlepší způsob, jak si ubrat deset i více let. Když k podobnému účesu obléknete volnou bílou košili, džínové šortky a ploché sandálky, jste absolutně cool.

Hravější povahy si mohou pohrát s barevnými gumičkami, korálky nebo stužkami, ale pořád platí, že méně je více. Zaplétat copánky můžete bez ohledu na texturu vlasů, jen pokud vám vlasy hodně poletují, nejdříve je postříkejte lakem pro zpevnění struktury a až pak pleťte. Nejlépe se pletou hned po umytí, ale pokud je to možné, nechte vlasy uschnou přirozeně, fénováním se zbytečně rozlétají a hůře drží. Před pletením můžete prameny uhladit velmi malým množství gelu či vosku, copánky se budou hezky lesknout. Hledáte inspiraci, jak na to? Tady je. Vybrali jsme šest nejzajímavějších trendů, které si samozřejmě můžete i přizpůsobit podle svého. Fantazii se opravdu meze nekladou. Tak krásné léto!

Lážo plážo

Do mikáda

Pár havraních copánků…

Coool

Rebélie



Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související