Victoria a David Beckhamovi slaví! Jsou svoji už 22 let…

Mnozí předvídali, že spolu dlouho nevydrží
foto: Instagram Victoria Beckham

Ač se to nemusí zdát, i mezi slavnými se najdou páry, které spolu drží dlouhá léta. Důkazem toho jsou i manželé Beckhamovi.

Victoria a David Beckhamovi se zasnoubili po dvou letech vztahu v lednu 1998. A rok a půl na to se 4. července 1999 vzali na zámku Luttrellstown na okraji irského Dublinu. Nejstřeženější události roku se tehdy účastnilo 236 hostů. Svatba se uskutečnila přesně čtyři měsíce poté, co se jim narodil syn Brooklyn.

SVATEBNÍ ŠATY S NÁDECHEM VTIPNA

Victoria si pro svůj velký den vybrala hned dvoje šaty. K obřadu zvolila saténovou róbu od návrhářky Vera Wang, která měla korzetový top s plnou sukní. Šaty doplnila diamantovým diadémem a náhrdelníkem s krucifixem, který jí daroval budoucí manžel.

V průběhu dne se pak manželé převlékli do dalších svatebních šatů v zářivě fialovém tónu. Victoria si vzala šaty na jedno rameno s květinovou nášivkou, zatímco David měl ležérní oblek. „Vypadali jsem jak ti dva z filmu Blbý a blbější,“ řekli sebekriticky manželé OK! magazínu před dvěma lety.

SLAVNÍ HOSTÉ A VELKÉ GESTO

Jak si dokážete představit, na svatbě nechyběli hvězdní hosté, a to včetně všech členek Spice Girls a Davidových spoluhráčů z Manchesteru United a Anglie. Davidovi šel za svědka fotbalista Gary Neville. „Naplánovali jsme si to tak, jak jsme chtěli my. Věděli jsme, že ať uděláme cokoliv, tak nás někdo zkritizuje, že máme velkou svatbu nebo naopak, že jsme skrblíci,“ podotkla Victoria.

Victoria a David Beckhamovi měli domluveného jako speciálního hosta Eltona Johna, který jim měl zahrát k prvnímu tanci. Bohužel, místo hraní na svatbě skončil zpěvák kvůli srdeční slabosti v nemocnici. Jinak měl hvězdný pár vše promyšleno do nejmenších detailů a na místo svatby nebyl vpuštěn žádný novinář. Časopis OK! si totiž koupil výhradní právo na celou svatbu. Kolik magazín zaplatil, to zůstalo utajeno. Beckhamovi ovšem udělali velké gesto a od hostů požadovali místo svatebních darů příspěvek na charitu.

BOJ O LÁSKU A OBNOVENÍ SLIBU

Manželství ovšem nemělo pouze na růžích ustláno a krásná Victoria musela o nevěrného fotbalistu bojovat. Tím se prý jen prohlubovalo její nízké sebevědomí. „Nesnažím se změnit. Chci jen být tou nejlepší verzí sebe sama. Po čtyřicítce jsem si začala mnohem více věřit. Dříve tomu tak nebylo. Naučila jsem se i naslouchat svému vnitřnímu já,“ svěřila se v minulosti magazínu Vogue.

V roce 2017 uspořádal David své ženě obnovení svatebního slibu. Jejich svatba se tenkrát lišila především tím, že se konala jen v rodinném kruhu. Na svatbě tak nechyběly ani jejich čtyři děti – Brooklyn (22), Romeo (18), Cruze (16) a dcera Harper (9).


Manželé Beckhamovi se „hejtovali“ na sociálních sítích kvůli módě

Victoria a David Beckham
foto: Instagram David Beckham

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související