Kamila Nývltová představí novou vánoční píseň KOUZLO

V době nouzového stavu natočila zpěvačka klip k vánoční písni.
Kamila Nývltová
foto: archiv Kamila Nývltová

Přestože jsou v posledních měsících kvůli pandemii kulturní aktivity velmi osekané, nic se nemění na tom, že zpěváci nezapomínají na písně inspirované poetikou Vánoc.

Po vánočním duetu Karla Gotta a Richarda Krajča, který jej složil před dvěma lety a na počest „Mistra“, premiérově vypustil 5. listopadu, se svátečním klipem přichází i Kamila Nývltová (31).

Zpěvačka původně plánovala vydat vánoční CD, ale vzhledem ke komplikované situaci, plány odsouvá na příští rok. „Vánoce ale miluji, je to moje oblíbené období v roce. Letos je předvánoční čas trochu nestandartní a o to víc si všichni zasloužíme něco pěkného. A proto jsem se rozhodla natočit klip a vydat alespoň jednu vánoční píseň,“ vysvětlila sympatická zpěvačka, které dvorní skladatel Tomáš Živor píseň složil v podstatě okamžitě a Patricie Fuxová byla prý zase jasná volba, co se textu týče.  

„Píseň je taková pohádka a na Vánoce tu pohádku i více žijeme, lidé se k sobě chovají lépe a já bych si přála, aby nám to vydrželo i po Vánocích. Chtěla bych všem vzkázat, že je třeba zpomalit a každý den není samozřejmostí,“ tak trochu bilancuje Kamila Nývltová.

foto: archiv Kamily Nývltové

Přestože se natáčelo na Karlově mostě, v hudebním divadle Karlín, v kostele sv. Václava, v hotelu Emblem a na mnoha místech v centru Prahy, nezapomínalo se ani na všechna aktuální nařízení. „Po dlouhé době jsem se cítila jako princezna. A jako pravá žena jsem měla na sobě krásné dlouhé šaty spolu s úžasným make-upem i vlasy,“ dodává zpěvačka. Na vánoční píseň: Kouzlo, kterou režíroval  Chaply RZBLZ se můžete těšit na první adventní neděli.


KAMILA NÝVLTOVÁ

Narodila se 28. června 1989 v Trutnově, s rodinou pak žila v Rtyni v Podkrkonoší. Vystudovala střední odbornou školu oděvní v Červeném Kostelci a poté vystudovala Ježkovu konzervatoř. Po účinkování v soutěži X Factor v roce 2008, kde se umístila v TOP 5 a zvítězila v kategorii zpěváků do 25 let, působí od roku 2008 jako sólistka Divadla Broadway a Divadla Hybernia. Od září 2012 působí také v Hudebním divadle Karlín.

V roce 2010 vydala své debutové album s názvem „Kamila Nývltová“ a natočila videoklip k písni „Son Of A Preacher Man“. V červenci 2012 představila druhý videoklip na skladbu od Daniela Hádla „Něco jsi slíbil“. V roce 2013 natočila nové vánoční album Vánoční dárek, které obsahuje i duet se zpěvačkou Lucií Bílou. Kamila Nývltová natočila i nový videoklip k písni „Je to hřích“, který otextovala Petra Cvrkalová a napsal zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta.

Je patronkou pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá. V roce 2017 vydala první Kalendář Kamila Nývltová 2018 s fashion fotografiemi z egyptské destinace Marsa Alam.

Kamila vystoupí jako sólistka na evropském koncertním turné americké skupiny skladatelů Two Steps from the Hell 2021. Koncerty se uskuteční v Německu, Velké Británii, Belgii, Nizozemí nebo Francii a 29. a 30. dubna 2021 také v pražském O2 Universum.


 

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související