Jak upoutat jeho pozornost? Zn.: Triky, které fungují

Zamilovala jste se, ale nejste si jistá jeho odezvou? Poradíme vám, jak to zařídit, aby se chytil na udičku.
foto: archiv redakce

Některé ženy dostanou schopnost zaujmout do vínku, my ostatní většinu života tápeme a přemýšlíme, čím to jen může být, že si nás muži až tolik nevšímají a první rande je často pěkný průšvih.

Ale věřte či ne, ono to zase není tak složité. Ostatně ani muži nejsou složití. Fungují na docela jednoduchých principech. A čím dřív je pochopíte, tím lépe pro vás.

Haló, já jsem tady…

Málo platné, mužský mozek už je takový, přijímá jen jasně formulované informace. A spousta věcí, pánům prostě nedochází. Proto se nebojte mu dát najevo své sympatie. Čirou náhodou ho někde potkejte, sem tam mu lajkněte fotku, zkuste ho požádat o pomoc při stěhování, pozvěte ho na party s kamarády… Jednoduše ho vyzvěte, zbytek je na něm.

Nic nepředstírejte

Blíží se první rande a vám se honí hlavou, jak nejlépe zapůsobit? Základní rada zní: „Hlavně klid!“ Jestli mají muži něco rádi, tak to je přirozenost. Takže, žádné přehnané líčení, žádné překombinované outfity, žádné vyumělkované chování. Tak jednoduché to je. Vezměte si na sebe, v čem se cítíte nejlépe, naličte se, jak jste zvyklá, narovnejte záda, usmějte se na sebe do zrcadla a vyrazte.

Úsměv

Jasně, možná jste trochu nervózní, ale nic není víc sexy než dobrá nálada. Psychologové v těchto případech radí jeden jednoduchý, ale zaručený trik. Pokud jste před schůzkou opravdu rozklepaná, zatancujte si! Vážně, zkuste to. Pusťte si hudbu nahlas a rozvlňte boky… Pět minut téhle terapie vydá za hodinu relaxace. Hladina endorfinů poletí vzhůru, uvolníte se a úsměv vám na tvář naskočí úplně sám. A přesně to potřebujete, muži milují usměvavé, pozitivní ženy.

Nezájem

Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je tak všechno, co s tím naděláte. Pokud opravdu chcete, aby z vás začal šílet, nevšímejte si ho. Nepište mu jako první, odepisujte minimálně po půl hodině, nebo klidně až druhý den, tvařte se, že vás zase až tak nebere… Pozvání na rande odmítněte nebo oddalujte termín. Nic nezabírá líp. A pokud se nechytí? Smůla, tohle by stejně nefungovalo, a čím dřív to zjistíte, tím lépe pro vás.

Nepředbíhejte

A tohle je asi ze všechno nejdůležitější, nikdy, ale opravdu nikdy, žádné řeči o společné budoucnosti, pokud s nimi nepřijde on sám. Samozřejmě, pokud už spolu chodíte rok, je to zas úplně jiná písnička. Ale první týdny či raději měsíce ani muk. Že je to těžké? Ani ne, když využijete psychologicky trik zvaný ‚opposite’. Představte si, že by vás začal uhánět on a jen malinko tu představu přežeňte. Mluvil o svatbě už na první schůzce, na druhé vybíral jména dětí, začal přemýšlet, jak velkou hypotéku si spolu můžete vzít, tvrdil, že bez vás nemůže být ani minutu… Rozumíme si?


Více podobných témat v rubrice:

Láska, sex a vztahy

Po čem muži touží

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související