Samantha Jones ve třetí sérii Emily v Paříži. To jako vážně?

foto: Netflix (2)

Tak tohle by byla skutečná bomba! Kim Cattrall neboli břitká Samantha Jones ze seriálu Sex ve městě by se podle spekulací, které kolují v zahraničních médiích, mohla objevit v chystaném pokračování hitu Emily v Paříži 3. Může na tom být něco pravdy?

Jedno je jasné. Nedávno na HBO uvedené pokračování hitu Sex ve městě pod názvem A jak to bylo dál… ( And Just Like That..) vzbudilo velké emoce. Příběh zestárlých královen Manhattanu mnozí kritizovali, ale našel si i své zastánce, kteří tvrdili, že se tvůrci s dalšími díly poprali celkem statečně. Ovšem Samantha Jones v podání Kim Cattrall prostě chyběla, o tom není sporu. Při sledování původních dílů seriálu i dvou filmů jsme si to možná ani neuvědomovali, ale její trefné poznámky, sarkasmus a krutě upřímný humor byly tím, co seriál drželo na vodou. A bez ní posmutněl a zešedl.

Uzavřená záležitost

Proč se Samantha v pokračování neobjevila, je zřejmé. Kim Cattrall se nechala už mnohokrát slyšet, že seriál je pro ni uzavřenou záležitostí, k níž se nehodlá vracet. O nevraživosti, která panuje mezí ní a představitelkou Carrie Sarah Jessicou Parker toho bylo napsáno také dost. Prvotní příčinou sporu byla pravděpodobně nerovnost honorářů. Kim v mnoha rozhovorech řekla, že nechápe, proč Sarah bere za jeden díl mnohem vyšší částku než ostatní tři. A vzhledem k tomu, že právě Sarah byla i producentkou nedávno odvysílaného pokračování, bylo víc než jasné, že tyhle dvě už pohromadě na obrazovce neuvidíme. O to zajímavější jsou spekulace, které se nedávno objevily. Mohla by se Samantha objevit v pokračování další hitovky Netflixu Emily v Paříži 3?

Jak daleko je z Londýna do Paříže?

Podle magazinu Marieclaire s nápadem přišla televizní kritička Vulture Jen Chaney, když napsala na Twitteru: „Samantha se údajně přestěhovala do zámoří. Je to jen teorie, ale proč by se nemohla tedy naprosto nečekaně objevit v pokračování Emily in Paris? Bavilo by mě sledovat, jak se Samantha snaží tolerovat Emily.“ Ta myšlenka je zdánlivě bláznivá, ale když si uvědomíte, že za původním Sexem ve městě a Emily v Paříži stojí stejný tým, tedy především režisér a scénárista Darren Star a legendární stylistka Patricie Field, nabývá realističtějších rozměrů.

Dává to smysl i po obsahové stránce. Samantha Jones je výkonná ředitelka pro styk s veřejností, zatímco Emily Cooper je marketingová manažerka. Tak proč by se jejich profesní cesty nemohly zkřížit? Navíc nedávné finále Emily v Paříži ukázalo, že Emily zvažuje, zda zůstat v Paříži či neodjet za svou novou láskou do Londýna. Takže by na sebe mohly klidně narazit třeba při procházce po Carnaby Street… Takové věci se přeci, především v seriálech, stávají.

Bez komentáře…

Ať tak či tak, je jisté, že příchod Samanthy do světa Emily by byl pro fanoušky velkým lákadlem. Střet těchto dvou by byl mnohem zajímavější, než půtky mezi ní a šéfkou Sylvií, navíc když se na konci poslední série téměř spřátelily. Samatha by mohla dát Emily tolik potřebnou dávku reality, zejména v milostném životě. Na její krutě upřímné rady bychom se vážně těšili.

Kim Cattrall na tyto zvěsti zatím nijak nereagovala, i když v září sdílela na Instagramu fotku s Patricií Field. A to je více než dost na to, aby další teorie o tom, jak to bude dál, vydržely další týdny či měsíce.Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související