„Emily in Paris“ od Lancôme vám rozbuší srdce… Jak voní Lily Collins?

Tohle chcete!
foto: Lancome

Už je to tu! Dozvíme se, jak bude pokračovat příběh Emily v Paříži! 22. 12. se na Netlixu konečně objevila tolik vyhlížená druhá série úspěšného seriálu. A přinesla i jedno velmi příjemné překvapení.

Během lockdownu byl seriál Emily v Paříži přesně tou podívanou, po které jsme toužily. Nekomplikovaný, příjemný romantický příběh v krásných kulisách nám dovolil alespoň na chvíli zapomenout na smutný svět okolo. Dodával optimismus i víru, že svět byl a znovu bude příjemné místo k životu. Fanynky seriálu od té chvíle úpěnlivě vyhlíží další řadu. Její natáčení se kvůli pandemii odkládalo, ale v květnu tohoto roku se konečně rozběhlo. Díky sociálním sítím jsme měly skvělý přehled o jeho průběhu a těšily se těšily

Skvělý nápad

Spojit popularitu seriálu i krásu hlavní představitelky s kolekcí prvotřídních kosmetických produktů je mistrovský tah. A přesně to udělala firma Lancôme! Společně s premiérou seriálu v Los Angeles předvedla 15. 12. světu svou kolekci „Emily in Paris“. Krásnou kolekci nutno podotknout. Obsahuje pět ikonických produktů, inspirovaných přívěsky Emily’s Heart Eiffel Tower… Znalci vědí.

Při premiéře byla Lily Collins samozřejmě nalíčena touto kolekcí a přítomní novináři z ní nemohli spustit oči. Lily měla na sobě rozkošné balonové šaty, které byly nesmírně šik a zároveň připomínaly styl vesmírného věku z roku 1960. Ilíčené se neslo v tomto duchu. „Chtěla jsem vytvořit hravý vzhled – s bezchybnou pletí a sexy, koketní oční linkou ve stylu 60. let. Se vzpomínkou na Sharon Tate, trochu Francoise Hardy i Jean Shrimpton,“ vysvětluje hvězdná vizážistka Fiona Stiles.

Koupit si je můžete hned i vy

Toužíte se stát skutečnou Pařížankou ve stylu Emily? Směle do toho! Co tedy v limitované kolekci „Emily in Paris“ od Lancôme přesně najdete?

Paletka očních stínů

Pleťové omlazující sérum Advance Génifique

Řasenka Monsieur Big

Rtěnka L’Absolu Rouge (na výběr ze tří odstínů)

Parfémová voda Idôle (50ml)

IDÔLE, 2320 Kč, foto: Lancôme

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související