Emily v Paříži 2 se blíží! Co o ní víme?

Také se nemůžete dočkat?
foto: Netflix

Můžete to brát jako předčasný vánoční dárek. Zatímco oblíbený seriál „La Casa de Papel“ dospěl do svého finále už na Mikuláše, Emily v Paříži 2 se dočkáme těsně před Vánoci. 22. prosince je to tu!

Je už to více jak rok, co jsme se museli s roztomilou Emily v Paříži v podání Lily Collins rozloučit. A pořád nevíme, jak to mezi ní a fešným kuchařem Gabrielem dopadne, zda neplánovaný milostný trojúhelník ustojí její přátelství s Camille, co bude s Mindy a jak jí zatopí její šéfka Sylvie… Natáčení Emily v Paříži 2 zbrzdila pandemie, ale naštěstí se letos v květnu točit začalo. Skalní fanoušci vše sledovali doslova v přímém přenosu na sociálních sítích a dohadovali se, kam se příběh s největší pravděpodobností posune.

(Ne)čekaný hit

Seriál Emily v Paříži měl premiéru 2. října 2020 a okamžitě se stal fenoménem. Mnozí ho sice označili za povrchní, naivní až hloupoučký. Pravdou ovšem je, že příběh mladé Američanky, která je vyslána do Paříže do luxusní marketingové firmy, kde se má starat především o rozvoj sociálních sítí, většinu diváků, a hlavně divaček, nadchnul. Během prvních 28 dnů ho zhlédlo neuvěřitelných 58 milionů domácností. Což z něj činí nejpopulárnější komediální seriál Netflixu roku 2020. Zdá se, romantická story z Paříže nemohla přijít v lepší čas. Byla takovým zablýsknutím ve smutných časech, vzpomínkou na normální život, cestování a vysedávání na zahrádkách barů… 10dílný seriál nám poskytl až neskutečně exkluzivní obrázek Paříže, skoro pohádkový, dalo by se říct. No a co. Pohádky přece máme rádi. A tohle je především pohádka, na kterou se dobře kouká. Navíc ve velmi moderním balení.

foto: Netflix

Emily v Paříži 2… Jaká bude?

Jasné je, že nebude chybět nikdo z hrdinů první série. Těšit se tak snad můžeme na rozuzlení milostného trojúhelníku mezi Emily, Gabrielem a Camille, ale scénáristé prý mají v plánu více rozehrát i příběh Emilyny šéfky Sylvie Grateau. Emily a Mindy spolu mají v budoucnu i bydlet a objevit se údajně má v Paříži i Emilyna šéfka z Chicaga Kate Walsh, kterou hraje Madeline Wheeler. Děj se přenese i do prázdninových lokací, kde o romantiku také nebude nouze.

Podle nejnovějšího oficiálního traileru, který spatřil světlo světa 18. listopadu, víme, že v životě Emily se dost pravděpodobně objeví nový muž a od své pařížské šéfky si vyslechne, že pokud má být v Paříži rok, musí to udělat správně. A tím „správně“ myslí zamilovat se, užít si, dělat chyby a žít svůj život. Na plno. Ach! Kdo by tohle nechtěl… Také se těšíte, až to s Emily prožijete?


Lucas Bravo: Kritikům seriálu Emily in Paris rozumím

Lucas Bravo
foto: Instagram Lucas Bravo

Recenze nového seriálového hitu: Něco na té Emily je!

Emily in Paris
foto: Stephanie Branchu/Netflix

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související