Princ Harry a Meghan Markle zapojili i syna při podpoře charity

Pomáhat se dá mnoha způsoby
foto: Instagram Make Give Live

Vánoční svátky jsou dobrou příležitostí, jak projevit soucit s lidmi v nouzi a podpořit dobrou věc. A jeden z nejznámějších párů světa jde, zdá se, dobrým příkladem.

Princ Harry (36) a Meghan Markle (39) podpořili novozélandskou charitativní organizaci, který vyrábí pleteniny pro rodiny v nouzi.

Jak – poněkud jízlivě – uvedl web MailOnline, vévoda a vévodkyně ze Sussexu, kteří strávili Vánoce se synem Archiem ve svém novém domě za 11 milionů liber (319 milionů korun) ve čtvrti Santa Barbara v Montecitu, koupili 100 čepic od společnosti Make Give Live. Pravdou ovšem je, že za každou koupenou čepici, může organizace darovat rodinám v nouzi 200 dalších.

foto: Instagram Make Give Live

Pomohli jim už na Nový rok

Není to ovšem poprvé co slavný pár tuto organizaci podpořil. Na Nový rok zveřejnili na Instagramu roztomilou fotografii pořízenou v Kanadě. Princ Harry na ní drží v náručí tehdy sedmiměsíčního Archieho v roztomilé čepici právě od této organizace. A jak uvedla zakladatelka Make Give Live Claire Conza, zveřejnění a sdílení obrázku později vyústilo v tisíce objednávek z celého světa. „Poptávka po našich pletených produktech pak pokračovala po celý rok. A díky jejich prodejům jsme mohli v tomto těžkém roce 2020 darovat lidem v nouzi více než 3500 čepic,“ dodala.

Čepice „Cocobear“, kterou lze koupit za 24,95 liber (724 Kč) byla páru darována během jejich královského turné po Austrálii a Novém Zélandu v říjnu 2018. Poté, co byla tehdy těhotné vévodkyni organizace Make Give Live představena. A podle dopisu, který princ Harry a Meghan zaslali organizaci před Vánoci jako odpověď na jejich poděkování, malý Archie ji prý nosí (jen větší) pořád.

Související:

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související