LEKCE STYLU: Trendy ze šatníku herečky Julianne Moore

Slavná kráska, co umí zastavit čas a má vkus.
Julianne Moore
foto: Instagram Julianne Moore

Přinášíme vám skvělé fígle slavné herečky, která ví, jak vypadat mladší o dvacet let.

Julianne Moore (60) již desítky let udává světové módní trendy a její šatník je ukázkovým příkladem, jak se oblékat s vtipem a grácií bez ohledu na věk. Hlavně zrzky se mají čím inspirovat, ale odkoukat, jak si vybírat módní kousky, které působí hravě, mladistvě a přitom září elegancí, může každá z nás.

Odvaha, která se vyplácí

Julianne Moore
foto: Instagram Julianne Moore

Sexy herečka i ve svých šedesáti letech, které oslavila 3. prosince, se nebrání experimentům ani odvážnějším kreacím. Vždy si mezi nimi dokáže najít to pravé. Naposledy se zaradovala, že mohla obléknout jako první kolekci Givenchy, kterou navrhl kreativní ředitel značky Givenchy Matthew M Williams. Rudá k rudé prostě sedí.

Hravá elegance

Julianne Moore
foto: Instagram Julianne Moore

Pro dobrou věc

Tento snímek sdílela herečka na své sociální síti. Podle jejích slov se v šatech značky Chanel od Elizabeth Saltzman cítila jako ryba ve vodě. Černá i vám bude slušet, a to bez ohledu na barvu vlasů.

Julianne Moore
foto: Instagram Julianne Moore

Herečka ráda podporuje přes oblečení i dobré věci. Nákupem trička „SuperNurse“, které oblékla a bez make-upu se nechala zvěčnit na Instagram, šel 100% výtěžek na zajištění teplého jídla zdravotníkům, tedy těm v první linii v boji proti pandemii, kteří potřebují pomoc.

Sázka na modrou

Julianne Moore
foto: Instagram Julianne Moore

Julianne patří mezi herečky, které nemají problém občas odhalit své soukromí. Před deseti lety se nafotila pro lifestylový magazín i se svými dvěma dětmi – dcerou Liv Freundlich (18) a synem Caleb Freundlich (23), které má s o deset let mladším, filmovým režisérem Bartem Freundlichem. Na focení dceru oblékla do růžových šatiček a pro sebe i syna nakombinovala bílou a modrou barvou. Právě modrá je u zrzků sázka na jistotu, a to ve všech odstínech, od světlého denimu až po tmavě modrou. 

Oblíbená zelená

Herečka se stala tváří časopisu IN Style, který letos oslavil 25. výročí. Nafotila celý módní editorial s jejími oblíbenými kousky z vlastní skříně. Většinu šatníku má prý Julianne v zelené barvě, která právě zrzce nejvíce sluší. Takže zrzky, jestli je libo khaki nebo výrazně brčálovou, jděte do toho jako Julianne.

Hravé a sexy

Julianne Moore s manželem
foto: Instagram Julianne Moore

Na premiéru filmu PO SVATBĚ dorazila se svým životním partnerem Bartem Freundlichem. Šaty z kolekce Givenchy doplnila luxusními šperky od stejné značky. Kombinace černé a bílé spolu s nápaditým střihem ji ubrala několik desítek let.

Hvězdná záře

Julianne Moore s manželem
foto: Instagram Julianne Moore

Vloni byla Julianne Moore hlavní hvězdou Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, kde oblékla nádhernou žlutou róbu od značky Valentino. Pokud ještě jako zrzka váháte, nebojte se. Určitě i vám bude žlutá slušet zejména hořčicové a teple žluté odstíny.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související