Britská zpěvačka Sian Evans se vrací do Prahy

foto: Lucerna Music Bar

Členka skupiny Kosheen, která již několikrát sklidila úspěch napříč celou Evropou, si Prahu oblíbila. A Praha si oblíbila ji. Od prvního odehraného koncertu se Sian Evans od českých fanoušků dostává toho nejvřelejšího přijetí. I proto se sem tak ráda vrací.

Jak sama zpěvačka přiznala, vnímá tady skvělou energii, která k ní z hlediště na jeviště proudí. „Jsem velmi emotivní a obecenstvo je pro mě neskutečně důležité,“ řekla nám v roce 2020 po únorovém vystoupení v Lucerna Music Baru, kde dva dny po sobě koncertovala.

Sian Evans prý navštěvuje hlavní město často i jako turistka. „Ráda se jen tak procházím pražskými ulicemi, okouzlil mě Karlův most, Zlatá ulička, ale i nádherná místa kolem Vltavy.“ Není tedy divu, že se opět do Prahy vrací i s kapelou Kosheen.

V rámci Resist 20th Anniversary Tour vystoupí 18. září 2022 v pražského Lucerna Music Baru. Zde si připomene loňské 20. výročí od vydání přelomového alba Resist. Na podiu zazní také hity z ikonického alba Hide U, Catch, (Slip & Slide) Suicide, Hungry nebo Harder. 

Charizmatická frontmanka kapely Kosheen Sian Evans se proslavila jako skladatelka i nezaměnitelná zpěvačka. Spolupracovala s mnoha špičkovými producenty jako jsou DJ Fresh, Stanton Warriors, Roger Shah, Dino Psaras, Kid Crème, Chicane, Jody Wisternoff či Headhunterz. Po rozpadu kapely v roce 2016 Evans nasměrovala svou energii do nové živé show a dokázala vášeň a hloubku hudby Kosheen předvést ve zcela novém světle.

V roce 2019 se kapela znovu objevila na festivalových pódiích. Vystoupila pro tisíce fanoušků v Glastonbury, Boomtownu, na Revolution Festivalu a dalších po celé Velké Británii i Evropě. Skupina si získala srdce českých fanoušků již od počátku své kariéry. Mimo Prahu vystoupila i na minulých ročnících Colours of Ostrava nebo Sázavafestu. 

zdroj: Lucerna Music Bar

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související