Drew Barrymore: „Od roku 2016 jsem neměla intimní vztah“

foto: Netflix

Herečka Drew Barrymore nedávno ve své talk show přiznala, že o sexu raději jen sní. „Vydržím bez něj roky.“ Dokonce o tom teď napsala i esej, se kterou se pochlubila na sociální síti. Zdůraznila ale, že i když nemá intimní vztah, neznamená to, že nesnáší sex.

Svou velmi osobní esej, kterou napsala 16. října, nasdílela na Instagram a uvedla, že od té doby, co se v roce 2016 rozešla se svým bývalým manželem, neví, co je to intimní vztah. Každopádně se ovšem sympatická Drew Barrymore nebojí o svém sexuálním životě mluvit. A klidně světu přizná nedostatek intimity i to, že sex ke štěstí rozhodně nepotřebuje. Nyní však zašla ještě hlouběji.

Velmi intimní zpověď

V eseji nazvané „Rebels Who Love“ (Rebelové, kteří milují) otevřeně přiznává, jak se její vztah k sexu postupem času vyvíjel. „Od té doby, co jsem vstoupila do života jako svobodná matka, nemám sex, píše hned v úvodu. Herečka a její tehdejší manžel, umělecký poradce Will Kopelman, oznámili rozchod v roce 2016 a koncem téhož roku byli oficiálně rozvedeni. Brali se v roce 2021 a mají spolu dvě děti.

„Jsem teď v jiné životní etapě a doufám, že se v blízké budoucnosti opět dostanu do vztahu… Ale chci jen říct, že to momentálně není má priorita. Sny jsou mé jediné místo, kde se mi v poslední době děje něco akčního. Beru to jako bezpečný prostor, kde se dá vyřešit spousta věcí,“ pokračuje v eseji. „Jsem člověk, který potřebuje sex, ale nemusím ho mít za každou cenu. Někteří lidé se mohou dostat z manželství nebo vztahu hned do dalšího vztahu. Na tom není nic špatného! Nikoho nesoudím! Naopak oslavuji jejich cestu! Protože pro některé lidi to je tak správně a neumí být sami. Já jsem ale jiná, potřebuju čas,“ svěřuje se dál v eseji, kterou psala i na svůj web. Na konci dodává, že její abstinence neznamená, že nenávidí sex. „Láska a sex nejsou totéž, ale pro pořádek, sex mám ráda.“

Hvězda Charlieho andílků byla během svého života třikrát vdaná. Prvním manželem byl Jeremy Thomas (sňatek: 1994–1995), druhým Tom Green (sňatek: 2001–2002) a posledním Will Kopelman (sňatek: 2012–2016). „Když se s někým rozejdete, řeknete si, že to nefungovalo, ale když se rozvádíte, je to selhání. Je to dokonce vaše největší selhání. Stydíte se za to. Těžko se tím prochází,“ řekla po třetím rozvodu magazínu Elle.

zdroj: Glamour.com, Elle.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související