Goldie Hawn oslavila měsíc duševního zdraví

Herečka je další slavnou osobností, která se snaží pomáhat.
foto: Instagram Goldie Hawn

Slavná herečka Goldie Hawn (75), matka Kate Hudson (42), zveřejnila na Instagram video, na kterém se objevila v tričku s nápis „Spread the Love“ (Šiřte lásku).

„Ahoj všichni. Chci vám všem připomenout, že je měsíc duševního zdraví, což je v dnešní době velmi důležité. Pokud máte přítele nebo vidíte, že někdo kolem moc smutný, pomozte mu,“ zazní v úvodu videa. Goldie poté odhalila, že prostřednictvím svého programu Nadace Goldie Hawn MindUP vytvořila charitativní tričko, které si na sebe oblékla.

„Když už mluvíme o lásce, tohle tričko bylo vytvořeno v rámci nadace Goldie Hawn. Ta byla založena před 20 lety a podstata toho byla, vytváření duševní pohody pro děti. Myslím si, že „šíření lásky “ je hezká a důležitá věc, na kterou je třeba myslet,“ je přesvědčená Goldie.

Pod video, které umístila na Instagramu, připsala jasný komentář. „Řada oděvů SPREAD THE LOVE @mindup byla vytvořena na počest tohoto důležitého měsíce duševního zdraví. Tím si připomínáme, že je v našem životě prioritou číslo jedna. Téměř dvě desetiletí podporuje @mindup duševní pohodu pro děti, aby se jim dařilo nejen ve škole, ale i po celý jejich život. Vydáváme sérii oděvů na podporu programu MindUP … 100% výnosů z prodeje triček přinese @MindUP finanční prostředky pro děti po celém světě.“

Fanoušci herečky ocenili její iniciativu, kterou se snaží oslovit co nejvíce lidí, aby koupí oděvů přispěli na zdraví dětí. Jeden z mnoha komentářů proto zněl: „Podpora duševního zdraví pro naše děti je zapotřebí více než kdy jindy, Bůh vám žehnej Goldie za veškerou skvělou práci, kterou děláte pro mladší generace.“

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související