Jarní trendy 2022: Pohodlné tepláky vedou. Ale ne jen tak ledajaké…

foto: Oficiální materiály prodejce Pangaia

Módní průmysl se změnil. Během dvou let pandemie jsme evidentně zpohodlněli a navíc ceny stoupají úplně všude… A tak, když už si jdeme něco koupit, tak především to, co nosíme nejvíc. A legíny a tepláky jednoznačně vedou. Nosí se už úplně kamkoli a kdykoli. A návrháři na tento trend obratem zareagovali.

Zapomeňte na beztvaré jednobarevné tepláky, ty nejmodernější mají k těm, které jsme nosili před lety hodně daleko. Trendem budou především oversize střihy, bio bavlna, barevné květinové vzory. Nosí se ale i tepláky s pruhem, výrazné barvy a hojně i celé teplákové soupravy. V kurzu jsou i nápadné potisky a bát se nemusíte ani divočejších kombinací.

Královnou teplákového oblečení je např. zpěvačka Adele nebo slavná skupina z minulých let Space Girl. Právě ony daly tomuto druhu oblečení nový dech.

Kdo nerad experimentuje s barvami a rád se drží klasiky, rozhodně neprohloupí, když si vybere módní trendy v černé a bílé. Nadčasovost těchto barev zajistí, že oblečení nevyjde z módy ani po pár sezónách. I výrazné barvy jako je rudě červená si zaslouží pozornost. Kdo rád provokuje, přijde si na své. Navíc ve tříčtvrtečním střihu budete nejen trendy, ale i šik. Pokud vyměníte tenisky za lodičky, můžete v těchto teplákách vyrazit i do víru velkoměsta.

Tepláky pro maminky

Pohodlné, volnočasové a navíc trendy. Tak s tímto outfitem si budou mnout ruce především budoucí či čerstvé maminky, které si jistě teplákovou soupravu oblíbily za všech okolností. Některé firmy se dokonce věnují i především stylům pro maminky a jejich děti, takže pokud vyrazíte na procházku, určitě budete s dětmi skvěle ladit.

Myslí se i na pány

Tepláky už dávno nejsou oblíbenou součástí oblečení sportovců. I stylisti či fashion guru si tento styl oblečení rádi zakoupí. Jedním z propagátorů kvalitních a stylových tepláků i mikin je například slavný vizážista Pavel Kortan, který v tomto oblečení vypadá rozhodně skvěle.Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související