Jarní trendy 2022: Pohodlné tepláky vedou. Ale ne jen tak ledajaké…

foto: Oficiální materiály prodejce Pangaia

Módní průmysl se změnil. Během dvou let pandemie jsme evidentně zpohodlněli a navíc ceny stoupají úplně všude… A tak, když už si jdeme něco koupit, tak především to, co nosíme nejvíc. A legíny a tepláky jednoznačně vedou. Nosí se už úplně kamkoli a kdykoli. A návrháři na tento trend obratem zareagovali.

Zapomeňte na beztvaré jednobarevné tepláky, ty nejmodernější mají k těm, které jsme nosili před lety hodně daleko. Trendem budou především oversize střihy, bio bavlna, barevné květinové vzory. Nosí se ale i tepláky s pruhem, výrazné barvy a hojně i celé teplákové soupravy. V kurzu jsou i nápadné potisky a bát se nemusíte ani divočejších kombinací.

Královnou teplákového oblečení je např. zpěvačka Adele nebo slavná skupina z minulých let Space Girl. Právě ony daly tomuto druhu oblečení nový dech.

Kdo nerad experimentuje s barvami a rád se drží klasiky, rozhodně neprohloupí, když si vybere módní trendy v černé a bílé. Nadčasovost těchto barev zajistí, že oblečení nevyjde z módy ani po pár sezónách. I výrazné barvy jako je rudě červená si zaslouží pozornost. Kdo rád provokuje, přijde si na své. Navíc ve tříčtvrtečním střihu budete nejen trendy, ale i šik. Pokud vyměníte tenisky za lodičky, můžete v těchto teplákách vyrazit i do víru velkoměsta.

Tepláky pro maminky

Pohodlné, volnočasové a navíc trendy. Tak s tímto outfitem si budou mnout ruce především budoucí či čerstvé maminky, které si jistě teplákovou soupravu oblíbily za všech okolností. Některé firmy se dokonce věnují i především stylům pro maminky a jejich děti, takže pokud vyrazíte na procházku, určitě budete s dětmi skvěle ladit.

Myslí se i na pány

Tepláky už dávno nejsou oblíbenou součástí oblečení sportovců. I stylisti či fashion guru si tento styl oblečení rádi zakoupí. Jedním z propagátorů kvalitních a stylových tepláků i mikin je například slavný vizážista Pavel Kortan, který v tomto oblečení vypadá rozhodně skvěle.Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související

Napsat komentář