Styl podle hvězd: Jennifer Lopez a její šik minimalismus

foto: STX Entertainment

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez, která se nedávno zasnoubila se svým staronovým přítelem, hercem Benem Affleckem, vždy ví, co obléci, aby vypadala skvostně.

Za ta léta, co je slavná diva v hledáčku médií, se krásná JLo naučila, jak kousky oblečení správně kombinovat. Nikdy neudělá přešlap a za každých okolností vypadá stylově a sexy. A mladistvě. Jejím heslem je minimalismus.

Zpěvaččiny outfity se vyznačují rafinovanou klasikou. Ráda nosí jednoduchý bílý top a přes něj rozhalenou košili místo saka. Pro působivý kontrast Jennifer sladí i tmavě modré plátěné kalhoty s vysokým pasem. Vzájemné spojení dvou tlumených barev (bílá a tmavě modrá) neupoutá hned, ale je efektní, protože tvoří harmonickou souhru. Na jejím vzhledu je inspirující a praktické i to, že si ho můžete okamžitě vyzkoušet, protože to nejnutnější už ve skříni určitě máte. A pokud ne, hurá na nákupy a vzhled à la Jennifer Lopez je kompletní. Širokých kalhot se nebojte, vysoký pas jim dodá na eleganci a prodlouží postavu.

K doladění top vzhledu, použila Jennifer Lopez stříbrné náušnice ve tvaru kruhů a pohodlné espadrilky. U těch nezáleží, zda dáváte přednost vysokým nebo nízkým, oba styly skvěle ladí s vybraným outfitem. Vše spíš záleží na náladě.

Čím je vzhled Jennifer Lopez tak výjimečný?

I když je její outfit většinou tak minimalistický, působí dokonale. JLo je věrná heslu „méně je více“. Není tedy divu, že už podruhé okouzlila herce Bena Afflecka, který ji po roce vztahu požádal o ruku. A to už podruhé. Poprvé to bylo před necelými dvaceti lety, ovšem tenkrát ke svatbě nakonec nedošlo a pár se rozešel. Zpěvačka nyní popsala žádost o ruku jako tu „nejromantičtější chvíli“.

„Bylo to v sobotu večer, když jsem byla na svém nejoblíbenějším místě na světě, ve vaně plné pěny. Má láska poklekla a požádala mě o ruku. Vůbec jsem to nečekala, jen jsem se mu dívala do očí, smála se a plakala a snažila se pochopit, že se to po dvaceti letech znovu děje,“ uvedla zpěvačka na své sociální síti.

zdroj: Glamour.deLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související