Jennifer Garner: „Bude mi 50 a těším se na to!“

foto: Netflix

O herečkách se s oblibou traduje, že neumí stárnout. Když se ale podíváte na Jennifer Garner, věříte jí, že se na své blížící se kulatiny opravdu těší. Věk, ze kterého se většina žen hroutí, bere s nadhledem. A nadělila si k nim i nečekaný, ale velmi inspirativní dárek.

Jennifer Garner se rozhodla, že v souvislosti se svými blížícími se padesátinami, které oslaví 17. dubna, postupně na Instagramu nasdílí 50 věcí, které ji dělají šťastnou. A jak se nedávno vyjádřila v pořadu Ellen, své stárnutí bere opravdu s grácií. „Jsem nadšená. Líbí se mi to. Proč by ne? Nevím, jestli mě překvapuje, že mi bude 50 let, ale spíš mám pocit: ‚Ty jo, opravdu je to tady?'“ vyjádřila se v rozhovoru. „Líbí se mi ta představa, že už vím, co vím. Je to posilující.

Své narozeniny, které vycházejí na Velikonoční neděli, plánuje strávit s celou rodinou – tedy i se svými rodiči, sestrami, neteřemi a synovci. „Nevím, co budeme dělat, ale nemůžu se dočkat, “ řekla pro web Extra při premiéře svého nejnovějšího filmu Projekt Adam, který můžete zhlédnout na Netflixu.

Není to špatný film. Stíhací pilot Adam Reed (Ryan Reynolds), který cestuje v čase, je nucený nouzově přistát v roce 2022. V časové smyčce pak musí spojit síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva… Jennifer tu hraje jeho matku, takže s Ryanem, který je jen o pár let mladší než ona, tvoří zajímavý pár. Ale jako oddechová podívaná pro celou rodinu je snímek super.

50x radost

Myšlenka na zveřejnění tolika věcí, kolik je nám let, které nám dělají radost, je vlastně velmi nápaditá a milá. Zejména teď, kdy jsme denně zavaleni negativními zprávami z války, kterou nikdo nečekal a která nás už víc jak měsíc nepřestává děsit. Co tedy naplňuje radostí Jennifer Garner? Drobnosti. Květy na jejích nektarinkách, rozdávání malých dárků, pečení pro přátele a rodinu i péče o její dům v Západní Virginii… Její Instagram také odhaluje, že matka tří dětí myslí hodně i na ostatní, vytváří balíčky pro lidi bez domova a zapojuje si do dalších filantropických aktivit. Vlastnoručně také vytváří dárky pro své kolegy, jako například misku pro svou „šéfovou“ Reese Witherspoonovou, se kterou spolupracuje na připravované filmové adaptaci úspěšného románu Poslední věc, kterou mi řekl.

Tak všechno nejlepší Jennifer a hodně radosti!

Zdroj: extratv.com, glamour.com



Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související