Jennifer Lopez znovu udává trend. Hitem sezony je čokoládová

foto: Sony Music

Přemýšlíte o změně barvy vlasů? Buďte in a svezte se na vlně sezony. Jennifer Lopez je známá tím, že udává trendy a nyní se jí to povedlo na 100%. Její nový odstín je absolutně cool. Omlazuje a vypadá skvěle. Sexy a stylově.

Vůbec se toho nebojí. Ač se všechny její vrstevnice zahalují do stále světlejších odstínů, až člověk někdy přemýšlí, zda to vážně bylo nutné, Jennifer se klidně ve svých 53 letech nechala z hodně prosvětlených blond tónů obarvit na skvostnou čokoládovou. A sekne jí to náramně. Za proměnou stojí její dvorní stylista Lorenz Martin a výsledkem se hned pochlubila na svém Instagramu. Fotku doprovodila hashtagem #THISISMENOW, což je odkaz na její nadcházející album This Is Me… Now, pokračování jejího alba z roku 2002, This Is Me… Then.

Věčně mladá Jennifer

Slavna JLo rozhodně ví, jak zaujmout a udržet se v kondici. Její nová barva je o hodně tmavší než zlatavé melíry, které nosila doposud. Když se podíváte blíže, objevíte ale v novém účesu popelavě hnědé melíry kolem tváře, díky nimž je změna jemnější, než kdyby se rozhodla pro jednolitou tmavě hnědou barvu. Velmi sofistikované. Obličej tak působí mladším a jiskrnějším dojmem a pleť zářivější a hladší.Album This Is Me, Now, které má vyjít letos, bude dalším novým albem Jennifer Lopez po dlouhých osmi letech. Má jít o emocionálně syrový a upřímný projekt, ve kterém vychází se svých životních zkušeností a především nové životní etapy, kterou zahájila před dvěma roky znovuobnovením vztahu s Benem Affleckem, píše se v oficiálním prohlášení k ohlášení alba. Tak uvidíme, kam ji hudebně její nová životní role posunula.

zdroj: www.glamour.com, Variety

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související