Královská výchova v praxi. Princ George bude o prázdninách pracovat

foto: Unsplash

Kate Middleton a princ William odhalili překvapivou informaci o tom, že jejich devítiletý syn princ George nebude o školních prázdninách jen lelkovat. Čeká ho také práce. U zvířat.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge se těší na chvíli, kdy začnou letní prázdniny a budou mít konečně své tři děti doma. Mateřská škola čtyřletého prince Louise končí 6. července a princ George s princeznou Charlotte ukončí školu 8. července.

O to víc se po náročném čase oslav královnina platinového jubilea William a Kate nemohou dočkat zaslouženého odpočinku se svými dětmi. Je více než jasné, že po návratu ze škol všichni zamíří do domu Anmer Hall v Norfolku. Sám princ William si toto místo nemůže vynachválit. Pro magazín Apple Time to Walk řekl: „Trávíme tu tolik času, kolik jen můžeme. Je to tu opravdu velmi klidné místo.“

Jeho Výsost u koz

A právě v Anmer Hall se princ George ujme práce, kterou si oblíbil již během své březnové návštěvy na místní kozí farmě ve Walesu. Jeho matka Kate prozradila, že ho moc bavilo krmení koz i ovcí, tak mu s majiteli farmy Garym a Jess Yeomans domluvila další brigádu na letošní léto.

Královský pár je známý tím, že své děti chce vychovávat co nejpřirozeněji, a tak je s chutí zapojuje i do běžných aktivit. Princ William již v minulosti hovořil o tom, jak se jeho tři děti účastnily farmaření v okolí jejich venkovského sídla. V rozhovoru s učitelkou základní školy Rhian Roberts, jejíž rodina provozuje mléčnou farmu, v roce 2020 přiznal, že děti ve volném čase dokonce pomáhaly porodit jehňata. „Charlotte si nejdřív nebyla jistá a zpovzdáli přihlížela, ale George tam byl přímo, ten se nebál. Louis zase miluje traktory, takže u toho byl také.“

Letos v létě se celá rodina také chystá přestěhovat do svého nového domova – Adelaide Cottage. Dům zařazený do II. stupně je ve vlastnictví královny. Znamená to, že jde o jakýsi domov „milosti a přízně“, který může k užívání nabídnout komukoli, kdo o to požádá.Adelaide Cottage – nemovitost se čtyřmi ložnicemi – se nachází na 655 akrovém panství Windsor. Rodina následníka trůnu tak bude mnohem blíže královně, přebývající stále častěji na hradě Windsor.

Momentálně jsou děti vévodského páru, princ George a princezna Charlotte, zapsáni ve škole Thomas‘ Battersea, která se nachází jen kousek londýnského Kesingtonského paláce. Po přesídlení rodiny by ale od září měly všechny děti společně i s nejmladším princem Louisem navštěvovat školu v okolí Windsoru.

zdroj: Hellomagazine.com, Apple Time to Walk, The Time

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související