Letní manikúra? Hrátky s chladnými barvami i duhové neony

foto: Analia Baggiano

Letní počasí je tu a s ním i myšlenky na ten správný letní make-up a manikúru. Tak co letos letí?

Dny, kdy se jen tak budeme povalovat na pláži, vypravíme se na piknik nebo odpolední línou procházku, zakončenou v místním baru, jsou konečně tu. Letní nálada k nám vtrhla s plnou silou a je třeba se na této pozitivní vlně svést. A k ní samozřejmě patří i letní styling. A když se zaměříme na nejnovější trendy v manikúře, vyjde nám z toho jediné! Barvy! Především ty pastelové, chladné, ale také potisky, kombinace výrazných odstínů a neony. Ty se nyní nově objevují především v klasické francouzské manikúře, která tím získává zcela nový rozměr. Rozhodně se tohle léto nebojte experimentovat a trochu odvázat. Klasické červené či růžové tóny jsou sice fajn, ale ty studené, zmrzlinové – tyrkysové, zelenkavé, smetanové i borůvkové jsou rozhodně víc cool.

A pokud hledáte tu správnou dávku inspirace, tady je 5 těch nejaktuálnějších trendů, které by vás rozhodně neměly minout.

Srdeční záležitost

Jo, je to trochu odvaz, ale pokud chcete být letos opravdu na vrcholu trendu, jděte do toho. Barevné potisky jsou tím největší hitem a k džínovým šortkách, sandálkům, tílku a bílé oversize košili nenajdete lepšího společníka.

Modrá rapsodie

Osobní manikér slavné JLo Tom Bachnik doporučuje pro tuhle sezonu kromě něžné francouzské klasiky i výraznější pastely nebo sexy modrou, která k opálené pleti překvapivě skvěle ladí. Jen to zkuste!

Francie na ruby

Pokud chcete jasný důkaz, že i osvědčená klasika nemusí být nuda, mrkněte na profil manikérky Betiny R. Goldstein. Tenhle její nápad, jak ozvláštnit už lehce zprofanovanou francouzskou manikúru, nás opravdu dostal.

Pastelkování

Jestli něco omlazuje, tak jsou to veselé barvičky, které se tak líbí už malým holčičkám. A klidně si na ně dopřejte i veselé potisky, dodají tu správnou letní náladu.

Hravé neony

A tady jsou ty slíbené neonové tóny, ovšem aby byly trochu zábavnější, jeden prst si dovolte ve zcela jiném odstínu, celé manikúře to dodá na hravosti.

Zdroj: Glamour

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související