Jennifer Lopez udává nový trend letošního jara

Hledáte inspiraci na manikúru? Pak byste se měli podívat na nehty Jennifer Lopez.
A JE TO VENKU. Jennifer Lopez má vlastní kosmetickou značku
foto: Instagram

Slavná zpěvačka si opět může mnout své krásné ruce. Stačí sdílet jedinou fotku a hned udává styl. Nevěříte? Zlatý lak na ruce, který si Jennifer nechala aplikovat na nehty, rozhodně budete chtít mít ve své kosmetické taštičce.

Metalické laky na nehty jsou vždy oblíbené, a to v každém ročním období. Ať už jde o varianty vyleštěné do vysokého lesku nebo ve formě jednotlivých třpytivých částeček. Slavný manikér Tom Bachik, který pečuje o krásné ruce slavné zpěvačky JLo, se rozhodl pro druhou verzi. A je z toho hit jara!

A je vidět, že vše, čeho se slavná herečka dotkne, se promění ve zlato. Přesněji v byznys. Ať už jde o boty, oblečení, účes či kosmetiku. Nejnovější manikúra zpěvačky je toho důkazem. Ve chvíli, kdy ukázala své upravené zlaté nehty, okamžitě strhla lavinu zájmu dam i dívek, které touží mít ruce jako ona.

foto: archiv firem

V rozhovoru pro časopis Allure se Bachik rozpovídal o tom, jak jsou zlaté třpytivé nehty à la Jennifer Lopez dokonalým diamantem každé ženy. Jde prý o speciální lak na nehty s názvem Gold Bar od Bio Seaweed Gel, který kupodivu nezrujnuje žádnou ženu. V obchodech nestojí ani 20 dolarů, ale zatím je dostupný pouze v USA.

Ani české ženy však smutnit nemusí. K dostání je totiž nespočet značek laků na nehty se zlatými částečkami v různých velikostech a hustotách. Díky nim lze snadno napodobit zlatou manikúru JLo. Pokud máte trochu více zručnosti a pevnou ruku, můžete použít i sypké zlaté třpytky nebo pudr. Pro dramatický look si pak pořiďte černý nebo podobně tmavý lak. Ten se krásně zjemní, když ho přetřete transparentním lakem na nehty.

foto: archiv firem

Jennifer Lopez nemá úspěch nejen s reklamou značek jiných společností, ale ve světě bysnysu je úspěšná i s vlastní značkou. Založila společnost JLo Beauty a v lednu 2021 začala prodávat svoji první kosmetickou řadu, ve které je hlavní ingrediencí olivový olej. O úspěchu nikdo nepochyboval a opravdu se během pár měsíců dostavil. Značka JLo Beauty se velmi rychle zařadila mezi nejprodávanější. Ostatně, řekněte upřímně, kdo by nechtěl vypadat jako americká zpěvačka, která bezpochyby zastavila čas.

Čtěte dál: Jak o sebe pečují slavní?

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související