Meghan a Harry: skandální rozhovor odvysílá ČT2 na „Apríla“

Nejsledovanější rozhovor posledních let bude odvysílán s českým dabingem.
foto: Instagram Meghan Markle

Rozhovor prince Harryho a jeho manželky Meghan Markle, plný nečekaných informací o královské rodině, odvysílala stanice CBS začátkem měsíce. Nyní ho, trochu překvapivě, zakoupila i Česká televize.

Koho by nezajímala nejznámější královská rodina. Rozhovor vévodů ze Sussexu s americkou moderátorkou Oprah Winfrey vyvolal nevídaný ohlas. Probíral se horem dolem a pokud vám unikl, šanci si ho vyslechnout i s českým dabingem máte 1. dubna na ČT 2. Dozvíte se, co všechno mladý manželský pár zažíval během života v královské rodině, jak to bylo se svatbou i přestěhováním za oceán. A stejně jako celý svět se můžete i vy dohadovat, do jaké míry byla Meghan upřímná, nebo šlo jen o dobře promyšlený kalkul.

V rozhovoru manželé prozradili i několik zcela nových osobních informací. Například to, že jejich druhým potomkem bude holčička.

Zahrála to dobře?

Krátce po odvysílání rozhovoru na CBS se na hlavu Meghan Markle snesla nebývalá kritika. Mnozí ji podezírali z hereckého výkonu, nevěřili jí emoce ani slzy. A obvinění z rasismu vyvolalo přímo v královském paláci zděšení.

V médiích se objevily i spekulace o tom, že si Meghan Markle chce tímto otevřeným rozhovorem přichystat cestu do Bílého domu. Dle informací z Daily Mail je právě Markle v kontaktu s představiteli Demokratické strany, za kterou by chtěla kandidovat. O funkci šéfa Bílého domu se chce ucházet v roce 2024, kdy bude končit mandát Joea Bidena, kterému v té době bude 82 let.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související