Meghan Markle nosí diamantový náramek princezny Diany

A nejen ten! Zdobí se i dalšími jejími šperky.
foto: Instagram Cartier

Během rozhovoru vévodkyně Meghan s Oprah Winfrey si nešlo nevšimnout jejích šperků. Vévodil mezi nimi nádherný diamantový náramek od Cartiera Lady Di.

Byl to přesně ten samý, který na sobě měla princezna Diana na večírku Christie’s v roce 1997. Opravdu luxusní okouzlující kousek světoznámé klenotnické firmy Cartier, jehož diamanty září na dálku. Zahraniční tisk dokonce spekuluje, že některé kameny z náramku použil princ Harry na zásnubní prsten, když v roce 2017 požádal Meghan o ruku.

Ovšem, jak připomněl web CNN, není to poprvé, co vévodkyně Meghan tento náramek měla na sobě. Nosila ho už během královského turné v roce 2018. Pozorní fanoušci královské rodiny si zase všimli prstenu z pozůstalosti Harryho matky, který měla při jiné příležitosti. Dá se předpokládat, že tak své tchyni vzdává holt. Ale nelze pominout, že ty šperky jsou prostě příliš krásné na to, aby zůstávaly ležet někde v trezoru.

foto: Instagram Cartier

Ostatně při rozhovoru, který královský pár z neděle na pondělí poskytl, zazněla i vzpomínka na zesnulou Lady Di. Harry řekl, že by určitě z jeho rozhodnutí opustit královskou rodinu byla smutná.

„Myslím, že by se cítila velmi naštvaná kvůli tomu, jak to dopadlo. Ale nakonec by chtěla jen to, abychom byli šťastní,” řekl a dodal, že po celou dobu vnímal její přítomnost.

A mluvilo se i o špercích. Meghan prozradila, že před zasnoubením s Harrym dostala od královny dárek – perlové náušnice v soupravě s náhrdelníkem.

foto: Instagram Cartier

Vkus a udržitelnost

Celý svět bedlivě sleduje, co si vévodkyně Meghan obléká a čím se zdobí. Rozhodně jí nelze upřít vybraný vkus a cit pro módu. V poslední době se ale nejvíc prezentuje jako obhájkyně udržitelné módy a osobně se angažuje i v charitativních organizacích, které přes prodej doplňků či dalších výrobků shánějí peníze na dobročinné účely.

Blýskla se i zlatým náhrdelníkem s akvamarínem od britské návrhářky Pippy Small, která prodává jen ručně vyráběné fair trade šperky či náušnicemi kanadského klenotníka Birkse.

foto: Pippy Small

Návrhářka Small v rozhovoru pro britský časopis Town and Country uvedla, že Meghan tím, že si vybírá značky, jako je ta její, opravdu pomohla zvýšit povědomí o etické módě a špercích. „Lidé si díky ní uvědomí, proč je to důležité,” dodala.

Meghan si tak postupně vybudovala reputaci ikony etických a udržitelných značek. Například na večerní recepci po své svatbě si oblékla šaty od Stelly McCartney, jedné z hlavních tváří zodpovědné módy.

Mezinárodní platforma pro vyhledávání módy Lyst ji dokonce označila za nejinspirativnější osobnost roku 2019. To, jak se Meghan obléká, vyvolalo v průměru 216% nárůst při vyhledávání podobných módních kusů. Nedivíme se. Vypadat jako ona by určitě chtěly miliony žen.

foto: Armani. com

A pokud vás zajímá původ šatů, které měla při rozhovoru s Oprah, řekneme jen jedno slovo. Armani. Vyrobeny byly v Itálii a jsou celé z hedvábí. Luxusní kousek s vyšívanými lotosovými květy je ztělesněním ženskosti, pohodlí i vybraného vkusu. Pořídit si je můžete i vy. Cena? 4700 dolarů…

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související