Nikdy neříkej nikdy… Cameron Diaz je zpět!

foto: Bonton

Jsou to už čtyři roky, co Cameron Diaz oznámila svůj odchod do hereckého důchodu. A ejhle, po natáčení se jí evidentně stýská.

Naposledy jsme ji v kinech mohli vidět v roce 2014. A to hned ve třech snímcích Jedna za všechny (The Other Woman), Annie a Sex Tape. Od té doby se zcela stáhla do ústraní a na veřejnosti se objevila jen sporadicky v několika Talk Show, především v pořadu své kamarádky The Drew Barrymore Show.

Oficiální verzí přerušení její hvězdné kariéry bylo, že se chce více věnovat rodině. 3. ledna 2020 pak na sociálních sítích herečka zaskočila své fanoušky zprávou, že se společně s manželem, hudebníkem Banjim Maddenem stali rodiči dcery Reddix. „Dítě a kariéra nejdou dělat dobře bez kompromisů. Buď trpí jedno nebo druhé,“ prohlásila Diaz.

Dceru pak přinesla ukázat světu právě do zmíněné show Drew Barrymore, kde se objevil i třetí Charlieho andílek Lucy Liu. „Měla jsem to štěstí, že jsem si mohla pomazlit malou Raddix a ona se ke mně krásně přitulila,“ zářila tenkrát Barrymore.

V pořadu No Filter with Naomi s modelkou Naomi Campbell se ale Cameron před dvěma lety rozpovídala o tom, že návrat na filmové plátno nevylučuje. „Vrátit se k herectví? Cítila jsem se opravdu rozhodnutá, že už ne, ale nikdy neříkej nikdy.“ Diaz v rozhovoru také zavtipkovala, že si ji za tu dobu, co divákům zmizela z očí nebudou ani pamatovat. „Lidé si řeknou, koukej, kdo je ta nová stará herečka? Zatím si opravdu neříkám, že se musím vrátit před kameru! Necítím to tak. To ale neznamená, že jednoho dne třeba nebudu rozhodnutá se opravdu vrátit.“

A je to tu!

Hvězda filmů „Charlieho andílci“ Prázdniny“ či „Svatba mého nejlepšího přítele“ se objeví po boku Jamieho Foxxe v příhodně pojmenované komedii „Back in Action“ natáčené pro Netflix. Film má režírovat Seth Gordon, který má za sebou například snímky „Horrible Bosses“ či „Four Christmases“. Oba herci spolu spolupracovali již dvakrát, v roce 1999 na filmu „Any Given Sunday“ a v roce 2014 právě v „Annie“.

Radostnou novinu o návratu Camaron Diaz před filmovou kameru prásknul na sociálních sítích právě Jamie Foxx. Podělil se o záznam telefonátu, který vedl s Diaz. „Jsem z toho vážně dost nervózní. Přecházím tu po pokoji a přemýšlím, jak to zvládnu. Ale jsem tak vzrušená!“ svěřila se mu během rozhovoru. A na svém profilu na sociální síti napsala: „Jamie Foxxi, jenom ty jsi mě mohl dostat zpátky do akce! Už se nemůžu dočkat, bude to bomba!“

O samotném snímku se toho zatím víc neví, ani kdy by měl být uveden. Obsazení je ale, zdá se jasné, a vzhledem k natěšeným reakcím budou očekávání diváků asi velká. Tak uvidíme, zda se Cameron vrátí s plnou parádou, tak jak jsme u ní zvyklí a zda si ji lidé budou pamatovat.

Zdroj: www.huffpost.com, variety.com, www.unilad.co.uk

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související