Princezna Diana by byla hrdá na obě snachy

foto: BBC Worldwide North America

Vévodkyně z Cambridge, vévodkyně ze Sussexu a zesnulá princezna Diana, tři ženy, které spojuje stejný osud — svatba s princi Spojeného království. A podle expertů by princezna z Walesu obdivovala vystupování i styl oblékaní manželek svých synů i jejich přirozený šarm a eleganci. A zřejmě by jí také lichotilo, že se ji obě snaží při vystupování na veřejnosti napodobit.

Každá z nich je jiná, přesto mají mnoho společného. Podle deníku The Daily Express by princezna Diana byla hrdá na obě své snachy, jak se jim v tomto ohledu daří jít v jejích šlépějích. Přestože Kate je svými zvolenými outfity spíše tradičnější a Meghan naopak odvážnější a modernější, obě ví, jak okouzlit nejen své muže, ale hlavně celý svět. A obě dvě si ze stylu své zesnulé tchyně berou mnohé. Včetně jejich šperků.

Podle expertů má Meghan tendenci na veřejnosti chodit více v elegantních a minimalistických outfitech s dobře sladěnými doplňky, včetně luxusních bot s vysokými podpatky. „Než se stala vévodkyní, nosila outfity s výraznými potisky, více barevné a odvážnější ve výstřihu, což je dnes téměř minulostí. Kromě zjevného stylu pro módu, používá vévodkyně ze Sussexu svůj šatník, aby upozornila na věci, které jsou pro ni důležité,“ řekla pro The Daily Express Daena Borrowman, marketingová manažerka společnosti Jewellerybox.

Herečka je na tom lépe

„Je znát, že má za sebou zkušenosti v organizaci na podporu žen, a to dávno před jejím vstupem do královské rodiny. Od té doby, co se provdala za Harryho, používá své oblečení a šperky k vyjádření podpory neznámých návrhářům z celého světa,“ dodala managerka.

Přestože Borrowman považuje Meghan a Kate za „dvě velmi rozdílné ženy“, poznamenala, že obě se bravurně a s lehkostí dokáží udržet v centru pozornosti. Rozdíly mezi nimi ovšem jsou. „Zatímco vévodkyně Kate musela být od svého vstupu do královské rodiny náležitě vyškolená, jak se na veřejnosti správně prezentovat, Meghan v tom umí chodit sama od sebe. Jako bývalá herečka ví, jak se pohybovat, oblékat a předvést před médii, aby vytvořila co nejlepší dojem.“

Zdroj: BBC Worldwide North AmericaLíbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související