Komička REBEL WILSON: zhubla 18 kg a ukázala rodinu

Herečka sdílela vzácnou fotografii se svými sestrami a matkou.

Slavná australská herečka Rebel Wilson známá ze seriálů Pizza, Bogan Pride a filmů Ladíme (Pitch Perfect) či Holky na tahu (Bachelorette) za poslední rok zcela změnila svůj postoj k životu.

Díky zdravému životnímu stylu Rebel Wilson (40) shodila téměř dvacet kilo. A přestože někteří fanoušci měli rádi její kypré tvary, Wilson je spokojená a snaží se inspirovat ženy, jak na to.

Během volna, které má kvůli pandemii, si odjela užít pár týdnů do rodného města Sydney. Na Instagramu pak sdílela fotku se sestrami Annaleise (používá spíše jméno Annarchi) a Liberty a maminkou Sue Bownds, které ji v jejím přesvědčení podporují. Na fotografii chyběl jen bratr Ryot.

foto: Instagram Rebel Wilson

Pro mnoho fanoušků to byla velká událost, jelikož tohle herečka běžně nedělá. Naopak na sociálních sítích, kde ji na Instagramu sleduje 8,6 milionů lidí, informuje spíše o svých hubnoucích úspěších. Fanoušci ji mají rádi především pro její zdravé sebevědomí, svou kyprou postavu totiž vždy ukazovala jako přednost. Před rokem se však rozhodla – po vzoru zpěvačky Adele – shodit nějaká ta kila navíc. „Budu k vám upřímná – v rámci své mise Roku zdraví se snažím dostat na 75 kg. A co se týče mé kariéry, snažím se jeden z mých filmů dostat do konce roku do produkce! Obě věci vyžadují každodenní úsilí a věčně mě něco vrací zpátky, ale tvrdě makám,” napsala.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související