Russell Crow si zahraje v pokračování marvelovky Thor

Jeho role však zatím nebyla specifikována
foto: Instagram Russell Crowe

Posilu v hereckém obsazení přivítalo čtvrté pokračování Thora s názvem Love and Thunder. Snímek půjde do distribuce v květnu 2022.

Čtvrtý díl, který má být epickým pokračováním filmu Thor: Ragnarok z roku 2017 se momentálně natáčí v Sydney, a to opět pod vedením režiséra Taiky Waititi. Proslýchá se, že má být vtipnější a ještě velkolepější než předchozí díly, ale jakou postavu v něm ztvární právě Russell Crow, není zatím jasné. Zato se ví, že by mohl být příležitostí pro výraznější uplatnění ženských hrdinek. Těšit se můžeme na Tessu Thompson v roli Valkyrie nebo Jamie Alexander, která se vrací jako Lady Sif. Chybět samozřejmě nemůže Jane Foster v podání Natalie Portman a především hlavní hrdina charismatický Chris Hemsworth jako samotný Thor.

Hemsworth a Crowe si spolu podle zákulisních zpráv mimořádně sedli, dokonce tak, že už teď zvažují další spolupráci. Má jít o pokračování Gladiátora. V březnu se Chris Hemsworth s manželkou zúčastnili utkání profesionálního australského týmu rugbyové ligy South Sydney Rabbitohs, kde si užívali volného času právě s Crowem a dalšími filmovými kolegy z Thora, Natalií Portman, Jeffem Goldblumem a Tess Thompson.

Je to už více než 20 let, kdy se poprvé na filmovém plátně objevil slavný Gladiátor, který producentům vydělal přes 400 milionů dolarů. Film získal 11 nominací na Oscara, z toho pět cen proměnil ve zlatou sošku. Jednu z nich si odnesl sám Russell Crow, a to za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. O natočení druhého dílu se poprvé mluvilo už v roce 2018. V pokračování by měl hlavní roli ztvárnit právě Hemsworth, jako syn vůdce Maxima.

Oba herci mají mnoho společného, narodili se ve stejné části světa (Hemsworth pochází z Melbourne v Austrálii a Crowe pochází z Wellingtonu na Novém Zélandu), patří mezi nejlepší ve svém oboru, a navíc se nenechávají zastupovat kaskadéry.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související