Sarah Jessica Parker vyvedla rodinu na premiéru svého nového filmu

foto: Netflix

Ikona Sexu ve městě herečka Sarah Jessica Parker vyrazila v New Yorku na slavnostní premiéru filmu Hocus Pocus 2. Doprovod jí na červeném koberci dělal nejen manžel, herec Matthew Broderick, ale i jejich třináctiletá dvojčata Marion a Tabitha.

Zatímco její seriálová postava Carrie Bradshaw měla v seriálu Sex ve městě s muži neustálé trable, v soukromí našla herečka svého skutečného pana Božského. Než mu ale řekla své ano, sedm let prožila se svojí první láskou Robertem Downey Jr., s nímž se seznámila během natáčení filmu Prvorozený (1984). Hercovy drogové aféry, zatčení, soudní procesy a následné léčby byly nakonec důvodem k ukončení jejich vztahu. Chvíli se pak objevovala po boku zpěváka Joshua Kadisona či herce Nicolase Cage. Krátký ale velmi sledovaný, byl její vztah s Johnem Kennedym Jr., který údajně překazila jeho rodina.

Spokojený a harmonický pár

Od roku 1997 je ale šťastně vdaná za herce Matthewa Brodericka, s nímž ji seznámil její bratr Timothy Parker. „Mám ráda jeho smysl pro humor a pořád ho velice miluji. Hádáme se, ovšem aniž bychom si ubližovali,“ přiznala herečka v minulosti magazínu Vogue. 19. května společně oslavili už 25. výročí svatby a patří tak mezi nejstabilnější páry showbyznysu. Dobrý příklad do života tím dávají nejen svým dvojčatům, ale i staršímu synovi Jameseovi Wilkiemu Broderickovi, který 28. října oslaví už dvacáté narozeniny.

Jejich receptem na spokojené soužití je velká dávka tolerance a hlavně fakt, že je pojí i společná profese, která je i svedla dohromady. Díky hře Plaza Suite se v roce 2020 potkali po čtyřiadvaceti letech opět na divadelních prknech. Naposledy si spolu zahráli v roce 1996 ve hře How to Succeed in Business Without Really Trying. Před kamerou však spolu hrát moc nechtějí. „Proč bychom to dělali? Oba jsme rádi za rozdělené pracovní životy. A máme děti, takže řešíme, kdo kdy bude doma,“ přiznala herečka magazínu Wall Street Journal.

Sluší jim to spolu

Tím, že se vzájemně podporují, Matthew nemohl chybět na premiéře snímku, kde jeho žena hraje jednu z hlavních rolí. Oblékl si na to elegantní šedý oblek a hrdě si stoupl po boku Jessicy, která na červený koberec zvolila tuniku s fialovými a růžovými květinovými výšivkami a třpytivým okrajem v kombinaci s fialovými harémovými kalhotami. Celý outfit doplnila elegantními růžovými střevíčky. Právě láska k botám ji také tak trochu provází životem. Možná i díky zálibě její filmové postavy Carrie v nakupování luxusních doplňků, se herečka i v soukromém životě shlédla v nakupování krásných botiček. A moc ráda nosí okouzlující kousky i ze své vlastní kolekce.

Tento týden tak nebyl výjimkou, a na premiéru zvolila boty z kolekce „Fawn“. Jde o originální klasické lodičky na 10 cm podpatku. Jejich jméno je odvozeno od skupiny žen, které bydlely v NYC v 60. letech a říkali si „The Fawns“. Tento design bot lze koupit v celkem 28 barevných provedeních.

Hocus Pokus 2

A pokud se ptáte, na jaký film s touto slavnou ikonou se můžeme těšit, tak jde o druhé pokračování amerického fantasy filmu z roku 1993, který režíroval Kenny Ortega a napsali ho Neil Cuthbert a Mick Garris. Film Hocus Pocus sleduje zlotřilé komediální trio čarodějnic, které neúmyslně vzkřísí panenský dospívající chlapec v Salemu ve státě Massachusetts o halloweenské noci.

Druhé pokračování navazuje na původní příběh ve chvíli, kdy je mu už 29 let. Někdo zapálil svíci s černým plamenem a přivedl tak zpět k životu sestry ze 17. století, které prahnou po pomstě. Nyní to jsou tři středoškolské studentky, které musí před svítáním v předvečer svátku Všech svatých zabránit nenasytným čarodějnicím v tom, aby způsobily v Salemu novou spoušť.

zdroj: Vogue.com, DailyMail.co.uk, People.com, Wall Street Journal

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související