Sarah Jessica Parker zveřejnila fotky z natáčení

Nový Sex ve městě opravdu bude!
foto: Instagram Sarah Jessica Parker

Obliba retro seriálů roste, a tak se dočkáme i pokračování seriálů, které jsme měli za dávno uzavřené. Sex ve městě je toho důkazem.

Když měl nedávno na HBO premiéru nový díl kultovního seriálu Přátelé, zájem fanoušků byl tak obrovský, že streamová služba pár hodin téměř nefungovala. Při pokračování oblíbené hitovky Sex ve městě se pravděpodobně dá čekat něco podobného.

Že se pokračování seriálu, na kterém vyrostly dvě generace dívek a žen, opravdu připravuje, prosáklo na veřejnost už koncem loňského roku. A začátkem ledna HBO skutečně spekulace oficiálně potvrdilo. Dozvěděli jsme se, že pokračování bude mít deset epizod, ponese název And Just Like That… (A znenadání…) a z titulních postav se vrátí Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Charlotte York (Kristin Davis) a Miranda Hobbes (Cynthia Nixon). Herečka Kim Cattrall, neboli Samantha Jones, bude chybět. Cattrall roli odmítla s tím, že po šesti sezónách a dvou navazujících filmech považuje tuhle kapitolu své profesní kariéry za uzavřenou.


Hit 90. let seriál SEX VE MĚSTĚ se vrací! Bez Samanthy…

Zprávy ze zákulisí

Dá se předpokládat, že příběh padesátnic z Manhattanu přiláká miliony diváků – a hlavně divaček – po celém světě. Důkazem je i obrovský zájem, který vyvolala Sarah Jessica Parker, když v pátek zveřejnila na svém Instagramu první obrázky ze zákulisí. A především fotografii všech tří hlavních hrdinek s poznámkou: „Zase spolu💜“. Šestapadesátiletá herečka tak potvrdila, že natáčení první epizody se i navzdory stále probíhajícím protiepidemických opatřením opravdu rozběhlo. A fanoušci se můžou těšit na své oblíbené hrdinky. Ve třech ale nezůstanou. Sestavu má doplnit nová postava Che Diaze, kterou ztvární Sara Ramirez, známá ze seriálu Chirurgové (Grey’s Anatomy), kde hrála lékařku Kelly Torres.

„Všichni jsme nadšeni z toho, že nakolik talentovaná herečka, jakou je Sara Ramirez, se stala součástí naší rodiny Sex ve městě,“ uvedl producent a režisér seriálu Michael Patrick King pro magazín Deadline. Jak do známé sestavy zapadne, se můžeme zatím jen dohadovat.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související