Skvělé osvěžující smoothie podle Drew Barrymore

Jen z pěti ingrediencí!
foto: Instagram Drew Barrymore

Přemýšlíte, čím se teď na jaře osvěžit, detoxikovat, a navíc potěšit své chuťové buňky? Vyzkoušejte recept Drew Barrymore. Nedá na něj dopustit.

Vášnivá sběratelka kuchařek, herečka, máma dvou malých dcer a moderátorka talk show Drew Barrymore se, jak se zdá, v poslední době vrhla na zdravý životní styl. Pije víc vody, jí víc vlákniny a zintenzivňuje svou péči o sebe sama. A navíc se o recepty, jak zůstat ve formě a fit, ráda dělí se svými fanoušky. Jak se můžete přesvědčit na jejím Instagramu.

V tomto příspěvku kromě jiného například prozrazuje, že také podlehla radám z knihy The Beauty Detox Foods od expertky na zdravý životní styl a krásu Kimberly Snyder. Ta jí prý změnila život, a tak zkouší i každé ráno pít vodu s citronem.

foto: Instagram Drew Barrymore

Drew se rozhodla rovněž povzbudit jen těžko uvěřitelných 87 % Američanů (neděláme si iluze, že u nás je to lepší), kteří zaostávají za doporučenými minimálně 2-3 porcemi zeleniny denně a do svého pořadu pozvala svou kamarádku Dawn Russell. Ta se snaží motivovat svou rodinu, aby jedla dostatek zeleniny. Uvědomila si totiž, že zdravá strava hrála obrovskou roli v jejím zotavení po boji s rakovinou. A tak jí přímo do show přinesla tři zdravá jídla na ochutnání. A ačkoli ovocný koláč i puding z kokosového mléka a chia semínek vypadaly lákavě, byl to recept na smoothie, který Drew nadchl natolik, že ho označila za neuvěřitelný!

foto: Instagram Drew Barrymore

Pokud ho toužíte ochutnat, není nic jednoduššího než vzít mixér a připravit si ho. Obsahuje jen pět ingrediencí. Vzácný a poměrně drahý med manuka seženete i u nás, ale podle našeho názoru ho lze nahradit obyčejným kvalitním medem.

Recept na skvělé osvěžující smoothie

  • 1 šálek nakrájeného ananasu
  • 1/2 šálku kokosové vody
  • 3 plátky čerstvého zázvoru
  • 3 nebo 4 stonky čerstvé máty
  • 1 čajovou lžičku medu manuka 

Rozmixujte, dokud se vše nespojí, pak nalijte do sklenice a ihned pijte.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související