Šperky jsou in. Přinášíme trendy přímo z mola…

foto: Jil Sander, Fendi, Ulla Johnson

Pokud patříte k ženám, které příliš neholdují ozdobám, měly byste zbystřit. Módní přehlídky světových domů totiž hlásají, že vzhled nejnovějších outfitů se bez nich neobejde. Šperky zkrátka budou in. Začněte se tak zajímat především o náramky, náhrdelníky a prsteny.

Od výrazných náhrdelníků až po vrstvené hromady náramků. To jsou přesně ty hlavní módní proudy pro podzim 2022 a zimu 2023. Všechny Fashion Weeky od New Yorku přes Paříž až po Miláno, jasně naznačují, že se bez nich příští sezonu neobejdeme. Alespoň je čas se připravit. Ať už si pořídíte levné cetky Ulla Johnson či miniaturní peněženky připnuté na oblečení od Fendi, budete na správné vlně módního stylu.

foto: Jil Sander, Fendi, Ulla Johnson

A co by vám nemělo chybět určitě? Náramky! Ať už jsou jemné či masivní, jděte do nich. Naskládejte si je do vrstvev, jako to má ve svých kolekcích Saint Laurent nebo si pořiďte výjimečný stříbrný či zlatý náhrdelník. Budete šik. A nemusíte se bát. Investice se vám vyplatí. Nadčasový doplněk v podobě perel, vám totiž vydrží generace. Kdo má rád jemnější styl, ať si oblékne šperky ve tvaru květin. Bude nepřehlédnutelný.Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související