StarDance: V soutěži skončila Kubelková. Do finále jde Adamczyková, Hradílek a Pavlovičová

foto: Česká televize

Semifinálové kolo taneční soutěže StarDance aneb Když hvězdy tančí se stalo tuto sobotu posledním pro Ivu Kubelkovou a Martina Prágra. Zbylé tři páry čeká velké finále v sobotu 16. prosince.

Na sobotním programu byl valčík, tango, rumba, waltz, samba a paso doble. Večerem provázel opět Marek Eben a Tereza Kostková. Každý pár tančil v první části zatančil dva tance. Do finále postoupila Eva Adamczyková a Jakub Mazůch a Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. V druhé části se pak rozstřelovým tancem rozhodovalo o třetím finalistovy, a to mezi Ivou Kubelkovou a Martinem Prágrem a Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Přímý přenos oživl Moondance Orchestra Martina Kumžáka, Epoque quartet a sólisté.

Extrémní přítomnost

Iva Kubelková s Martinem Prágrem a Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, se ocitly v rozstřelu, kde zatančili své tance z minulých kol. Kubelková si s Prágrem zvolili žhavou cha-chu, Hradilek s Bartuněk Hrstkovou romantický waltz. „Je to taková extrémní přítomnost, v hlavě se toho moc člověku neodehrává a nechává přijít to, co má přijít,“ řekla po vystoupení třetího tance Kubelková. 

StarDance se blíží do finále

Finále a slavnostní vyhlášení nejpopulárnější soutěže na obrazovkách televize se uskuteční příští sobotu, 16. prosince. Královna a král parketu bude zvolen z párů Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička a Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková.

Do semifinálového kola tuto sobotu se s valčíkem na parket vrhla Iva Kubelková a s Martin Prágr. Porota jejich valčík ohodnotila třemi devítkami. Druhým tancem bylo paso doble. Zde si od poroty vysloužili tři osmičky. Prvním tancem Vavřince Hradilka a Kateřiny Bartuněk Hrstkové bylo tango. Za tanec dostali dvě devítky a jednu osmičku. Druhým tancem byla rumba kde se objevily při hodnocení tři osmičky.Darija Pavlovičová a Dominik Vodička na parket přišli s valčíkem, který porota hodnotila třemi devítkami. Druhým tancem bylo efektní paso doble, za který si vytančili tři devítky. Eva Adamczyková s Jakubem Mazůchem svou sambou okouzlili diváky. Hodnocení bylo dvě devítky a osmička. Druhým tancem byl waltz. Ten jim vynesl jednu devítku a dvě desítky.

Tanení páryHodnocení poroty za dva tance
Eva Adamczyková a Jakub Mazůch55
Darija Pavlovičová a Dominik Vodička54
Iva Kubelková a Martin Prágr51
Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková50

Iva Kubelková a Martin Prágr

Moderátorka, zpěvačka a bývalá modelka. V soutěži krásy Miss ČR se stala první vicemiss roku 1996. Byla jednou z tváří pořadu České televize Sama doma. Před třemi lety vydala hudební albu, na kterém se podílel kytarista Michal Pavlíček.

Tanečník, choreograf a lektor začal s tancem v sedmi letech. Zlatý na mistrovství ČR. Soutěže StarDance se zúčastnil už dvakrát a jeho tanečními partnerkami byly biatlonistka Gabriela Soukalová a herečka Simona Babčáková.


zdroj: Česká televize

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související