Top trendy účes zvládnete i doma

Stačí si vybrat šikovné pomocníky
foto: Pixabay

Máte chuť si doma vytvořit účes jako od kadeřníka? Žádný problém, stačí mít jen správné přípravky a nástroje. Díky fénu, styleru či žehličce vytvoříte na své hlavě divoké kudrliny, rovné mikádo či super hřívu.

Nemáte čas dojít si ke kadeřníkovi nebo si rády udržujete super účes, který vám vytvořil váš hairstylista? Tak právě pro vás máme několik dobrých rad, jak být stále dokonale učesaná.

ČAROKRÁSNÁ OFINA

Milujete ofinku, ale občas s ní musíte bojovat? Věřte, že vám bude stačit pár triků, jak si s ní dokonale pohrát. Při každém mytí vlasů je třeba si ofinu vždy vyfoukat od kořínků, a to díky kulatému kartáči. Ideální vysoušeč vlasů je od značky Dyson Supersonic, a to s nástavcem „stylingový koncentrátor“, který vytváří kontrolovaný proud vzduchu o vysoké rychlosti, anebo styler Dyson Airwrap s nástavcem „Volumizing Brush“ (kulatý kartáč). Pomocí žehličky Dyson Corrale ohněte konce ofiny ven a sčesejte je ke straně. Případně použijte styler Dyson Airwrap s nástavcem na vlny a natáčejte je směrem od tváře. Tento přístroj využívá takzvaného Coanda efektu, který jen díky proudu vzduchu umí hotové stylingové zázraky. A vy zvládnete účes jako od kadeřníka.

HLADKÁ ELEGANCE

Jsou vaše vlasy kudrnaté a vy toužíte naopak po rovném účesu? Ani to není dnes žádný problém. S vhodnou žehličkou docílíte vytouženého efektu. Po umytí naneste do vlasů stylingový přípravek a začněte vlasy vysušovat pomocí fénu. Poté, co máte vlasy vysušené, použijte krém na rozčesávání zacuchaných vlasů. Vlasy do hladka vyžehlete. Žehličku umístěte blízko kořínků vlasů a klouzejte až ke konečkům. Snižte nastavení teploty pro vyhlazování vlasů, které jsou v linii s čelem. Aby vaše vlasy měly přirozený lesk, použijte olej.

foto: Pixabay

BRAZILSKÝ KERATIN COCOCHOCO GOLD dodává krásný lesk, řeší problém krepatých vlasů, poskytuje antistatický účinek, dlouhodobě narovnává, hloubkově regeneruje. Usnadňuje rozčesávání a styling i silně nepoddajných vlasů. 

BRAZILSKÝ KERATIN COCOCHOCO GOLD 250 ML 1199 Kč / foto: archiv firem

Elixir Ultime L’huile Originale suchý olej pro všechny typy vlasů. Navraťte svým vlasům sílu a dlouhotrvající lesk. Ikonický regenerační olej Kérastase Elixir Ultime obnovuje přirozenou sílu vlasového vlákna a do hloubky ho vyživuje. Vaše vlasy okamžitě oživí, dokonale prozáří a uhladí, a navíc je zanechá po celý den provoněné výjimečnou vůní.

Elixir Ultime L’huile Originale suchý olej pro všechny typy vlasů, 100 ml, 1 015 Kč / foto: archiv firem

PLÁŽOVÉ VLNY

Máte slabost pro ledabylé vlny? Díky difuzéru, který nasadíte na vysoušeč vlasů Dyson Supersonic, můžete tyto přirozené kadeře vytvořit raz dva! Po umytí z vlasů jemně vymačkejte přebytečnou vodu pomocí ručníku a naneste zvlhčující krém určený pro hydrataci přírodních vln a kadeří. Hřebenem s širokými zuby vlasy rozčešte. Nasaďte na vysoušeč vlasů s difuzérem a nastavte foukání vzduchu na nízkou hodnotu. Nejprve vysušte horní část vlasů, aby se zachoval objem. Nakonec pomocí lehkého séra zvýrazněte vlny a účes upravte do požadované podoby.

foto: Pixabay

Stylingový krém pro definici a tvarování vln od Innersense, který slouží zároveň proti krepatění vlasů a lze jej využít i jako ochranné mléko před foukáním vlasů do vln i do hladka.

Innersense krém pro definici vln
260 Kč / foto: archiv firem

Hřeben wide tooth flex comb od americké značky Pacinos je dokonalým nástrojem pro jednoduchý a dokonalý styling vlasů. Díky jeho širokým zubům je ideální pro texturu a úpravu vlasů.

Hřeben s širokými zuby PACINOS Wide tooth flex comb 489 Kč / foto: archiv firem

Inovativní technologie značky Dyson si nyní můžete vyzkoušet v Demo Zone v pražské Metropoli Zličín. Podobné pop-up story jsou též v New Yorku, San Franciscu či Los Angeles, v České republice je tento první.

foto: Dyson

James Dyson

Britský vynálezce a zakladatel společnosti nesoucí jeho jméno, proslul zavedením inovativních technologií, které posouvají kupředu svět vysavačů, čističek vzduchu i přístrojů pečujících o vlasy a účesy.

foto: Dyson

Žehlička na vlasy Dyson Corrale s pohyblivými destičkami, fén Dyson Supersonic s unikátním nástavcem Flyaway proti polétavým vlasům, který funguje na principu Coanda efektu, stejně jako styler Dyson Airwrap, jenž umí sám natočit pramen a během jednoho kroku jej vysušit i vytvarovat.


Ofina slaví velký návrat

foto: Disney

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související