Jennifer Aniston prozradila, že v honbě za mládím vyzkouší cokoli. I sperma z lososa

foto: Netflix

Že hollywoodské krásky klidně podepíší smlouvu z ďáblem, jen aby si zachovaly mladistvou tvář i tělo, je dobře známé. Neváhají utrácet desítky tisíc dolarů za nejrůznější kosmetické procedury, včetně těch nejradikálnějších. Všemožné neprobádané cestičky zkouší i Jennifer Aniston.

Čtyřiapadesátiletá herečka, která bývá označována za jednu z těch, která snad vůbec nestárnou, nedávno v rozhovoru pro Wall Street Journal přiznala, že na radu jednoho dermatologa vyzkoušela i přípravky z výtažky lososího sperma. Podle svých slov se nejdřív hodně divila, co jí to doporučuje a ptala se: „To myslíte vážně? Jak získáváte sperma z lososa?“ Ale zvědavost jí nedala a vyzkoušela to.

Funguje to?

Ve skutečnosti kosmetika z příměsí z lososího sperma není zase až takovou novinkou. Korejské kosmetické firmy ho hojně využívají už léta a přidávají jej do svých pečujících přípravků, jak prozradil dermatolog Kenneth Beer z West Palm Beach na Floridě pro deník New York Post. Kosmetika se spermiemi z lososa je v Korei nabízena už od roku 2014, samozřejmě jde o velmi luxusní záležitost, která je obvykle poskytována v rámci vybraných kosmetických procedur. S cílem posílit tvorbu kolagenu, rozjasnit pleť, zmírnit či zcela odstranit pigmentové skvrny a hojit akné a jizvičky po něm.Výsledky spíše rozporuplné

Jennifer Aniston ale podle svých slov nebyla z výsledku až tak nadšená a tak se raději dál spoléhá na pravidelné peptidové injekce, kde výsledek vidí ihned. Kromě toho sází na pravidelný pohyb, který ji udržuje v kondici, hodně dbá na vyvážený jídelníček a dává si velký pozor na prázdné kalorie. Nedělní grilování a pojídání hamburgrů tak prý není nic lákavého, protože přináší víc škody než užitku. Tak uvidíme, čím nás kráska známá z mnoha aromatických komedií a především z legendárního seriálu přítele v budoucnu ještě překvapí.

zdroj: www.instyle.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související