Tom Holland: Po Spider-Manovi přichází jako Nathan Drake v trháku Uncharted

Film stál 120 milionů dolarů..
foto: Falcon

Kina v posledních měsících zejí prázdnotou a není to jen covidovou situací. Po ne zcela úspěšné filmové verzi Lara Croft, Lovcích pokladů či Expedice: Džungle, se snad ale blízká na lepší časy. Do kin v únoru 2022 přichází slavný Uncharted. Přitáhne diváky?

Jedna z nejpopulárnějších sérií na konzolích PlayStation sleduje dobrodružství charizmatického hledače pokladů. Zavádí hráče do rozličných koutů světa, od Indie přes Severní Ameriku až po vyprahlou poušť Arabského poloostrova. Akční pasáže střídá lezení po starověkých ruinách, četné puzzly a hádanky. Doménou série je i poutavý příběh a specifický, pravidelně oceňovaný způsob jeho vyprávění. A nyní tvůrci slavnou hru přetvořili ve filmové dobrodružství. Těšíte se na Uncharted na plátnech kin?

Z traileru je jasné, že film rozhodně zaujme svou dynamikou a našlapanými scénami.  Tom Holland je aktuálně v kinech coby mrštný Spider-Man, ale nová ikonická role mladého Nathana Drakea, potomka slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, mu sedí minimálně stejně dobře. Hledání prokleté zlaté sochy ze Zlatého města v El Doradu nebude jen tak jednoduchá, protože se musí Nathan vypořádat nejen s tajemnými indiciemi, ale i padouchy.

Mimo Toma Hollanda se v očekávaném dobrodružném filmu Uncharted ukáže také Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Bryan Cranston, Tati Gabrielle, Sophia Ali, Patricia Meeden, Sarah Petrick a další. Premiéra snímku v režii Rubena Fleischera je v českých kinech naplánovaná na 10. února 2022.

Ruben Fleischer v minulosti režíroval například snímek Zombieland: Rána jistoty (2019) či Venom (2018). Díky přípravám na film Uncharted, které trvali více jak deset let, se po devíti plánovaných režisérech nakonec dostalo na Fleischera. Hlavním hrdinou měl původně místo Toma Hollanda být Mark Wahlberg, který nakonec ztvárnil jeho mentora Sullyho. Hlavním důvodem prý bylo stálé odkládání termínu na natáčení. První klapka padla začátkem roku 2020 a rozpočet filmu byl 120 milionů dolarů.


Netflix a nejlepší reality show roku 2021

foto: Unsplash

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související