Přímý přenos: Kauza Depp versus Heard pokračuje. Komu fandíte?

foto: KVIFF

Herec Johnny Depp žaluje bývalou manželku Amber Heardovou o 50 milionů dolarů za pomluvu v souvislosti s článkem z roku 2018, který vyšel ve Washington Post. Heard zde mluvila o tom, že byla obětí domácího násilí. On si to však nenechal líbit. A dnes má padnout verdikt.

Herečka v článku sice nejmenovala přímo Deppa jako údajného násilníka, ale podle jeho žaloby se opírala o fakt, že se v době jejich manželství stala obětí domácího násilí a že agresorem byl právě Johnny Depp. Amber Heard naopak žaluje Deppa o 100 milionů dolarů za poškození její pověsti. Hercův právník Adam Waldman prý také zničil její kariéru a udělal jí ze života peklo. V roce 2020 totiž řekl novinářům, že si herečka obvinění z domácího násilí vymyslela.

SLEDUJTE: Živý přenos ze soudu, dnes má padnout verdikt poroty v procesu Depp versus Heard. Sedmičlenná občanská porota složená z pěti mužů a dvou žen se dnes po víkendové přestávce vrátila k procesu.

Šest týdnů už trvá soud mezi Johnnym Deppem (58) a Amber Heardovou (36). Herci, jejichž dvouleté manželství skončilo v roce 2017, se vzájemně obviňují z pomluv a násilností. Sedmičlenná porota rozhodne po třídenní přestávce.

Proces, který se táhne již šest týdnů, probíhá u obvodního soudu okresu Fairfax ve Virginii, přičemž výběr poroty byl dokončen ve stejný den. A je možné, že dnes budou vypovídat ještě další svědci z řad celebrit. Těmi by mohli být James Franca a Elon Musk.

Johnny Depp se během soudní přestávky rozhodl rozptýlit a spolu s Jeffem Beckem v neděli v Sheffield City Hall v Anglii uspořádal koncert. Druhý den pak zamířil do Royal Albert Hall v západním Londýně, kde si s Backem opět střihl další koncert.

Společně si střihli duet Isolation, cover písně od Johna Lennona, stejně jako What’s Going On Marvina Gaye nebo Little Wing Jimiho Hendrixe. Depp je jinak součástí kapely The Hollywood Vampires, se kterou v rámci turné vystoupil i v Česku. Zakládajícími členy této kapely jsou Alice Cooper a Joe Perry.

zdroj: CNN, BBC,

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související