Meghan Markle slaví 40! A chystá velkolepou oslavu…

Na večírek ve velkém stylu jsou zvaní samí exkluzivní hosté
foto: Instagram Meghan Markle

Ať už se o Meghan a celé královské rodině šušká cokoli, nikdo nezpochybňuje, že princ Harry svou ženu opravdu miluje. A dokázat jí to chce i parádním večírkem, uspořádaným na oslavu jejích kulatin, které slaví 4. srpna.

Narozeninová party ve velkém stylu se má odehrát v jejich honosném sídle za 11 milionů liber v Montecitu v Santa Barbaře v Kalifornii. Harry a Meghan údajně pozvali jen(!) 65 hostů. Kromě blízkých přátel a příbuzných mezi nimi nemá chybět Meghanina matka Doria Ragland, moderátorka jejich legendární rozhovoru Oprah Winfrey a manželé George a Amal Clooneyovi.

Harry neponechal nic náhodě

Portál Daily Mail uvedl, že podle jejich zdroje Harry najal Colina Cowieho, oblíbeného plánovače večírků Oprah. Tedy jednoho z nejvyhlášenějších organizátorů velkolepých oslav známých osobností. Seznam jeho klientů obsahuje taková jména jako Jennifer Aniston, Tom Cruise nebo Kim Kardashian. A i když mu vytváření opulentních událostí není cizí, jak může dosvědčit procházení jeho instagramového profilu se 186 tisíci sledujícími, Meghanina oslava 40. narozenin má být údajně „nenápadnou“ záležitostí.

Alespoň tak prý zní zadání, které od manželů obdržel. Stoly se ale mají prohýbat pod bohatou nabídkou místních jídel a vín. Dort dostal na starost sám princ a objednal ho v exkluzivní pekárně Posies & Sugar v Santa Barbaře, která se specializuje na vytváření „nahých“ dortů na míru (jednotlivé vrstvy jsou pod polevou viditelné) s propracovanou a bohatou květinovou výzdobou. Tříposchoďový dort pro 30 lidí tu přijde na 225 dolarů.

Nikdo z královské rodiny zván nebyl

Večírek by tedy měl být komornější než ten, který byl zorganizován v New Yorku na oslavu příchodu jejich prvorozeného syna Archieho. Ten přišel na půlmilionu dolarů. Zahraniční tisk spekuluje, že důvodem „nenápadné“ oslavy by mohl být fakt, že si Meghan přeje, aby její dcera, nedávno narozená Lilibet, byla pokřtěna na hradě Windsor za účasti královny. Stejně jako její starší bratr Archie. S tímto přáním se prý svěřil Harry během své návštěvy Velké Británie, při příležitosti slavnostního odhalení sochy Diany.

Archie Harrison byl pokřtěn 6. července 2019 v soukromé kapli na hradě Windsor během obřadu, který odsloužil arcibiskup z Canterbury a zúčastnilo se ho asi 30 hostů, včetně prince Charlese a Camilly, prince Williama a Kate Middleton. Ovšem vzhledem k velmi napjatým vztahům je přání, aby Lilibet byla pokřtěna stejně jako její bratr, dost nereálné. A skromnější oslava narozenin tomu asi moc nepomůže. Vše ještě přiostřilo Harryho nedávné prohlášení, že v příštím roce chce vydat své paměti, ve kterých prý „bude vše“. V této souvislosti se ale objevily i zprávy, že manželé na září plánují návštěvu Velké Británie, aby se zúčastnili plánované akce na počest princezny Diany. Takže se zdá, že usmiřování v královské rodině bude zřejmě pokračovat. A o další překvapení nebude nouze.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související