Salma Hayek slaví 55! Na party pozvala i Angelinu Jolie

Opravdu jí je tolik?
foto: Paramount Pictures

2. září oslavila Salma Hayek jen těžko uvěřitelné 55. narozeniny. A jak lze podle včera zveřejněného videa z oslavy soudit, party to byla velmi vydařená.

Na oslavu si kromě přátel a rodiny pozvala i kamarádku Angelinu Jolie. „Můj bratr a já se snažíme naučit Angie, jak se má dělat mexická mordida,“ napsala Salma Hayek v popisku k videu. Mortida, které se všichni přítomní halasně dožadují, je mexický zvyk, při kterém musí oslavenec strčit obličej do dortu. Salma si ovšem možná záměrně nevybrala příliš krémový, u kterého by tahle tradice mnohem lépe vynikla.

Všechno nejlepší!

Salma je tím nejlepším důkazem, že věk je opravdu jen číslo. Při pohledu na ni lze jen těžko uvěřit, že jí je 55 let! Vypadá skvěle a můžete si donekonečna myslet cokoli o plastikách a retuších. Jak vypadá ráno, když vstane, asi nikdo z nás neuvidí, ale věříme, že stejně dobře jako na fotkách bez make-upu, které se také nezdráhá zveřejňovat. Salma Hayek je přirozeně krásná a figuru by jí mohla závidět kdejaká šestnáctka. Což ostatně znovu dokázala fotkou na Instagramu, kterou si sama sobě popřála k narozeninám. V zářivě modrých jednodílných plavkách vypadá úžasně.

Zadarmo to ovšem nemá, jak sama už mnohokrát přiznala. Udržet se ve formě chce disciplínu, ale Salma na sebe umí být i hodná, odpustit si hříchy a když je potřeba, tak na sobě zamakat. Což je asi ten nejlepší recept, jak se udržet ve formě a vypadat přinejmenším o deset let mladší.

Salma Hayek se stále snaží zhubnout. Kvůli roli…

foto: Instagram Salma Hayek

Hra s fanoušky

Salma Hayek patří k těm celebritám, které si uvědomily sílu sociálních sítí a nezdráhá se s fanoušky podělit o detaily se ze svého soukromí. A neváhá i trochu provokovat. Koncem loňského roku například zveřejnila sérii svých fotek v bikinách a způsobila tím celkem poprask. Při jejich zhlédnutí jste mohli mít pocit, že – navzdory vrcholící pandemii – nedělá nic jiného, než si užívá na dovolené. Pravdou ovšem bylo, že nebyly zdaleka z jednoho místa ani doby. Jak herečka později přiznala, tvrdě pracovala na tom, aby se do takové formy dostala, a tak se chtěla světu jednoduše pochlubit, jak jí to sluší. A povedlo se. Hayek má na Instagramu 17,3 milionu sledujících a její snímek v bikinách, zveřejněný 19. ledna, získal přes 2 miliony lajků.

Rozmohl se nám tu takový nešvar… Celebrity v bikinách

foto: Instagram Salma Hayek

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související