Horoskop na červenec: Přichází období plné lásky, napětí a vášně

foto: Unsplash

Tento červenec bude opravdu horký. Nejen kvůli teplotám, ale i díky velmi silnému vlivu Marsu, který trhne oponou vášní a skrytých tužeb. A bude to jízda plná turbulencí a překvapivých zvratů.

Ve hře je i řešení osudových záležitostí, mnozí se zamilují, ale dojde i na obnovu zpřetrhaných vztahů a restart vazeb, o kterých jste si už mysleli, že jsou dávno uzavřené. Co se tohle léto začne, dostane punc trvalejšího rázu, proto pokud stojíte před nějakým fatálním rozhodnutím, dobře zvažte všechna pro a proti. A poslouchejte svou intuici, její hlas bude v následující týdnech silnější, než kdy jindy.

A co čeká konkrétně právě vás? Kartářka Sandra Pavlů se jako každý měsíc podívala do svých unikátních hvězdopraveckých karet a připravila předpověď pro každé znamení zvěrokruhu.ą

Rak (22.6. až 22.7.)

Práce máte teď opravdu hodně, ale i na nějaké kratší cesty a příjemná setkání si jistě čas najdete. Potřebujete to. Ta energie, kterou jste vložili do budování rodinného hnízda se vám pomalu vrací a tak je čas sklízet plody svého snažení. Ozve se vám někdo z minulosti, pozor si dejte na nevěru, krouží kolem vás. Půjde totiž velmi pravděpodobně o muže, někoho, kdo vám byl jeden čas hodně blízký. Pozor si musíte dát na žárlivost. Ta by vám mohla vše zkomplikovat. Ale pokud ji udržíte na uzdě, budete na tento červenec vzpomínat jen v dobrém.

Lev (23.7. až 22.8.)

Žene se k vám vše, co jste tak dlouho vyhlíželi, tak si raději dejte pozor, ať se vám z toho nepodlomí kolena. Harmonie příštích dnů bude pro vás ověnčena pocitem, že je tu konečně to, co si opravdu zasloužíte. Ohledně lásky žádné kotrmelce nečekejte. Vše se ponese v poklidném duchu bez zásadnějších výstřelků. Za to je ideální čas na rozjetí nových projektů, nápady se jen pohrnou a na co sáhnete, to se podaří. Dařit se vám bude i ohledně financí, šance na povýšení či zvýšení platu je více než reálná.

Panna (23.8. až 22.9.)

Poslední týdny vám vzaly až příliš energie, ale červenec to v mnohém napraví. Budete mít dost sil dořešit vše, co vás už dlouho tíží, takže zbytek měsíce se ponese v klidnějším duchu. Zejména doba kolem novoluní (17.7) bude ideální ke zdárnému dotažení starých záležitostí. Vše, co vysíláme, se nám vrací a u vás to znamená možnost i nápravě starých křiv. Je ale také možné, že bylo ublíženo vám. V tom případě je tu prostor pro satisfakci, udobření a navázání staronových přátelství či lásek. Dejte tomu šanci. Zdá se, že je tu někdo, kdo by vám mohl vrátit ten krásný pocit lechtání v břiše a důvod se zase celý den usmívat.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Možná jste nabyly dojmu, že se osud spikl proti vám. Tak to ale není. Každý má občas lepší i horší dny a vy jste si tu svou porci smůly, zdá se, už vybrali. Spřízněná duše, která se kolem vás už točí docela dlouho, dospěje k poznání, že bez vás by byl její život o hodně chudší a veškeré spory skončí sladkým smírem. Dokonce tak opojným, až se vám z toho zatočí hlava. Hvězdy ale varují před očividnou nerozvážností, takže si dávejte pozor a nepouštějte se do žádných nezodpovědných akcí. Pokud vám někdo nabídne tento červenec cestu do zahraničí, rozhodně neodmítejte, kromě zábavy by vám mohla dost pomoct i v kariéře.

Štír (24.10. až 22.11.)

Intuice vás povede správným směrem, pokud se jí tedy podvolíte. Pozor si dávejte na své finance, teď rozhodně není ta správná doba lehkomyslně utrácet. Vaše přirozená zvídavost vás žene dál, ale bohužel se přitom moc neohlížíte na ostatní. Vaše štěstí je, že vás i díky vaší dobrosrdečné povaze mají rádi. Právě teď je ale ten správný čas jim to trochu vrátit. Červenec vám předvídá znovuobnovení přerušených vztahů, naplnění dávno zapomenutých slibů i napravení křivd. Využijte tohle příznivé období, vrátí se vám to. A pokud potkáte osobu opačného pohlaví, která vás opravdu silně přitahuje, neváhejte a běžte do toho.

Střelec (23.11. až 21.12.)

V posledních týdnech jste neměli úplně šťastné období, ale vaše cílevědomost a přirozená inteligence vás povedou správným směrem. Červenec vám do života přinese hodně zajímavých příležitostí, zejména, co se kariéry týká. A vy se po delší době začnete cítit znovu na koni. S láskou to také není špatné, ve stálých vztazích sice přijdou nějaké nesrovnalosti a nedorozumění, ale berte je jako skvělou možnost vše vyřešit. Zkuste aspoň trochu popřemýšlet, zda není čas udělat první krok, omluvit se a nabídnout ruku ke smíru. Druhá strana na to docela čeká a hodně by to ocenila.Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Máte spoustu sil, tak jimi zbytečně neplýtvejte a soustřeďte se na to podstatné. A tím je pro vás úspěch v zaměstnání, to především. Ale ani lásku nepodceňujte. Občas máte ve zvyku ji přijímat jako samozřejmost, to ale tak pořád být nemusí. Červenec vám chystá v oblasti vztahů trochu nečekanou zkoušku. Ale nebojte, vše zvládnete. Začnete se znovu mnohem více usmívat, což na vás přitáhne pozornost druhého pohlaví. Tak pozor na flirty, pokud je nezastavíte, nemusely by dopadnout dobře. Raději moc neriskujte a zůstaňte věrní své klidné síle, která vás vždy podržela a podrží zas.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Blýská se na lepší časy. Tak jednoduše lze označit vaši současnou situaci. Nemáte za sebou úplně lehký rok, ale prázdniny vám to vynahradí. Ohledně vztahů si jen dejte pozor na zbytečně razantní prohlášení, vše nemůže být dokonalé. Malinko slevte ze svých nároků a uvidíte, že se vám bude dýchat o hodně lehčeji. Vážně si potřebujete odpočinout, ale tentokrát to nešiďte, dovolená neznamená, že se budete starat o všechny kolem a na sebe zase zapomenete. Pro jednou pro sebe buďte nejdůležitější osobou ve svém životě. Otevře vám to úplně nové obzory

Ryby (21.2. až 20.3.)

Dlouhé týdny, možná i měsíce vyhlížíte chvíli, až se ledy pohnou a je to tady! Trpělivost růže přináší a vám přinese lásku, na kterou už dlouho čekáte. Ve hře je i úspěch v práci či nabídka na podnikání. Zadané nemine i rozpustilý flirt, tak si jen ohlídejte, ať vám víc neublíží, než dá. Tohle léto vás zastihne v rozpoložení, že není nutné nic řešit, ale v tom se mýlíte. Přinejmenším jedno rozhodnutí budete muset udělat to dobře víte. Dál už to neprotahujte, příznivější chvíli, než je teď, nenajdete.

Beran (21.3. až 20.4.)

Mírnost a vlídnost dosáhnou často více a rychleji než radikální postup. Máte sklon až ke kruté upřímnosti, ta ale nebývá nejlepší taktikou. Tak buďte raději trochu diplomat. Zejména v rodinných vztazích vás tohle léto čeká zásadnější řešení, které bude vyžadovat jednání v rukavičkách. Našlapujte zlehka, raději třikrát přemýšlejte, než jednou mluvte, a nezapomínejte, že ta vaše pravda nemusí druhým vždy vyhovovat. Nezadaní se dočkají nějakého osudovějšího setkání. V co se to nakonec vyvine, se teprve uvidí.

Býk (21.4. až 21.5.)

Hlavu vzhůru, však ono nebude tak zle, jak to teď vypadá. Červenec si pro vás připravil mnohá překvapení, která přijdou přesně ve chvíli, kdy je budete nejméně čekat. Především se vyřeší záležitosti srdce, láska je už opravdu blízko. Ozve se vám někdo z minulosti, kdo pro vás hodně znamenal a dost pravděpodobně navážete tam, kde jste před dlouhou dobou skončili. Dejte tomu šanci. Příznivé zprávy vás čekají i v práci, vaše píle bude konečně odměněna a ve hře je také velmi výhodná pracovní nabídka, která by vaši kariéru mohla posunout úplně novým, nečekaným směrem.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Kariéra je pro vás často důležitější než vztahy, které míváte ve zvyku brát jako samozřejmost. Milujete kolem sebe krásné věci, ale pečovat je třeba i o duši. Váš sklon, posuzovat ostatní podle svého uvažování, je příčinou některých nedorozumění, díky kterým pak míváte pocit, že vás druzí nedoceňují. Červenec je nakloněný setkáním, na kterých byste neměli chybět. Potřebujete být v kontaktu s přáteli, jeden z nich je pro vás obzvlášť důležitý a už dlouho čeká, až vám dojde, že patří do vašeho života. Nebo to už víte a jen si to odmítáte přiznat? Je čas na zásadnější rozhodnutí.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související