Horoskop na duben: Čeká nás období plné nečekaných výzev

Unikátní předpověď hvězdopraveckých karet
foto: Unsplash

Tohle jaro bude opravdu zvláštní. Ponese se v duchu nenadálých změn a přát bude hlavně těm, kteří dokážou zapomenout na minulost a hledět do budoucnosti s nadějí a vírou. Duben bude zkrátka měsícem nových začátků, odvahy a splněných přání.

horoskop na prosinec
foto: archiv redakce

Beran (21.3. až 20.4.)

Zkuste se na to podívat z toho lepšího úhlu. Ano, nebylo to teď nejlepší období, ale každá mince má dvě strany. Dost vás to poučilo. A hlavně naučilo trpělivosti, což, přiznejme si, není vaše nejsilnější stránka. Ale zdá se, že jste to potřebovali. V práci to není nejlepší, ale to se brzy změní. Na dohled je obrat o 180 stupňů. A právě vám by to mohlo přinést kýžené body. Jen zapomeňte na vrozenou skromnost a víc si věřte. Rozčilování se nad nespravedlností světa vám moc nepomůže. Raději se zaměřte na vše pozitivní, čeho už jste dosáhli. Úspěch je na dohled.

Býk (21.4. až 21.5.)

Jestli vás někdo v následujících týdnech podrží, tak to budou přátelé. Věří vám, mají vás rádi a oceňují vaši věrnost, takže se klidně svezte na vlně jejich přízně. Vždyť vy jim to zase vrátíte. Vaše dobrodružná povaha touží rozlétnout se do světa plného příležitostí a podívat se za hranice všedních dnů. Nebojte, vše bude, jen ne hned. Nejdřív budete muset vyřešit jednu trochu nepříjemnou rodinnou krizi, ale vše se v dobré obrátí. Jen si tentokrát stůjte tvrdě za svým, nenechte se přemluvit k ničemu, s čím vnitřně nesouzníte. Následující měsíce byste si to jen zbytečně vyčítali.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Rozlítaní, roztěkaní a silně nesoustředění. Přesně v takovém rozpoložení vás zastihl začátek jara a duben to ještě úplně nezmění. Trápit vás budou nesplněné sliby, lehkomyslnost je sice vaše typická vlastnost, ale čeho je moc, toho je příliš. Teď je to jen na vás, buď se k celé situaci postavíte čelem a pokusíte se ji vyřešit, nebo se raději rovnou omluvte. Hvězdy mají pocit, že toho špatného jste si vybrali už dost, a teď by mělo nastat mnohem příznivější období. I láska se tu objevuje, ale záleží hodně na vás, zda dokážete učinit první krok.

Rak (22.6. až 22.7.)

Kýžené šťastnější období je tu. Je pochopitelné, že po těch mnoha zklamáních už tomu moc nevěříte, ale já to tu vidím. Jak už to tak bývá, vše bude trošku jinak, než jste si představovali, ale to neznamená, že by to mělo být horší, právě naopak. Navíc kolem financí je situace docela stabilní, jen byste si měli dávat pozor na přetížení, zejména psychické. Lépe se o sebe starejte, odlehčete jídelníček, a především se víc hýbejte. Sami nejlíp víte, jak moc vám to prospívá.

Lev (23.7. až 22.8.)

Hledání nových cest je vždy obtížné, ale vy to zvládnete. Vaše vnitřní síla je mocnější, než si myslíte a dar strhnout ostatní vás znovu vrátí na výsluní. Zejména po pracovní stránce se vám bude hodně dařit. Všichni vám naslouchají a váží si vašeho názoru, což dokážete skvěle využít. Ohledně vztahů tu může nastat jisté ochlazení, zejména v partnerské rovině, ovšem na konci měsíce se vše napraví a vás čeká sladké usmiřování. Pro Lvi, kteří partnera teprve hledají, by mohla nastat ojedinělá a velmi příznivá situace. Šance na setkání s osudovou spřízněnou duší je silnější než kdy jindy.

Panna (23.8. až 22.9.)

Průbojný duch má cestu otevřenou a vy máte nyní šanci sklidit vše, co jste zaseli. Vaše píle a odvaha bude slavit úspěch, jen se nedejte strhnout zbytečnou prchlivostí. Není k ničemu. Ani láska někdy nepřichází snadno, občas se musí vzdálit, aby se zase mohla přiblížit. Vím, těžko to nesete, zejména, když to není poprvé, ale životní cesta je už někdy takhle hodně zakroucená. A hezké na ní je, že nikdy nevíte, co vás za příštím rohem čeká. Duben vám rozhodně ukáže tu příznivější tvář. Ve hře je i splnění dlouhodobého snu. Vypadá to, že tentokrát by to mohlo opravdu vyjít.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Smůla, která se vám zejména v práci lepila na paty, konečně vezme za své. Karta se obrátí. Čekat můžete i nezvykle výhodnou nabídku, která vás nejdříve zaskočí, ale pokud si vše v klidu rozmyslíte, zjistíte, že není čeho se bát. Jděte do toho. Pocit, že děláte spoustu zbytečné práce, která nepřináší kýžený výsledek, konečně zmizí. Navíc vás potká nějaké náhodné štěstí, važte si ho. Tohle opravdu nepřichází každý den.

Štír (24.10. až 22.11.)

Ač je vám to blízké, pro vás nebude duben o lásce, ale spíše o souznění, porozumění a vstřícnosti. Vlastnostech, která vám nejsou úplně vlastní, ale proud jara je tentokrát donese i k vám. Budete překvapeni svou vlastní tolerancí vůči ostatním. Naplní vás dobrou náladou, kterou nakazíte i ostatní a úsměvy se k vám budou vracet jako bumerang. Užijte si tuhle vlnu pozitivní energie, bude se vám hodit i na později. A když to půjde, ještě ji podpořte.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Není všechno zlato, co se třpytí. To dobře víte. Ale v zápalu boje na to rádi zapomínáte. V nejbližší době vás čeká setkání s osobou, která by pro vás mohla být osudnou. Nebojte se nových výzev, pokud zahodíte všechny pochybnosti, můžete se těšit na nečekané úspěchy spojené s nadbytkem úkolů, ovšem zároveň přijdou i výsledky. Dařit se vám bude i ve vztazích, urovnáte spor, který vás už dlouho trápil a do budoucnosti začnete hledět s hlavou vztyčenou. Pozor si jen dejte na své zdraví. Nadbytek práce je třeba vyvážit odpočinkem a pobytem v přírodě.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Vezete se na vlně příznivých okolností, které by mohla přerušit jen nadměrná touha po výsledku a pocit, že není potřeba se ohlížet na ostatní. Duben vám ale připomene, že je občas dobré se občas zastavit a přemýšlet. Vztahy v rodině jsou klidné, jen se nesnažte vyhovět všem za každou cenu. Myslet musíte i na budoucnost. Trápí vás nějaká nedořešená věc, někdy je ale lepší počkat a nechat osud, ať ty nejhorší hrany obrousí sám. Rychlá řešení se v tuto chvíli nevyplatí.

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Vaše ctižádost vás žene dál a jen tak něco vás nezdolá. Jste rozený vůdce, doma, v práci i mezi přáteli. A chvíle, kdy máte jen odpočívat, vás tak trochu ničí. Vězte, že jsou nutné, nabrat síly potřebujete. Trošku kroťte své touhy, máte ve vínku přehánět, ale všeho moc škodí. Zamyslete se, co opravdu chcete a co je jen potřeba mít a blýsknout se. Vaším štítem musí být neohroženost, ale i pokora, které se vám občas nedostává. Duben by měl být chvílí, kdy přehodnotíte své priority, ztišíte se a v klidu si rozmyslíte, jak pokračovat dál. V lásce i v životě.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Láska, na kterou už dlouho čekáte, se blíží, jen ještě malou chvilku vydržte. Všechno má svůj čas a přijde, až budete úplně připraveni. Zaskočí vás nečekaně, za to velkou silou. Hodně přemýšlíte o sobě i všem co se stalo v minulosti, ovšem je čas se nad to už konečně povznést a nechat vše plynout. Uzavřete staré bolístky a do nadcházejících týdnů vstupte s hlavou vztyčenou, duben má pro vás nachystáno spoustu hezkého, stačí to přijmout a užít si přízeň osudu.


Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související