Horoskop na únor: Co se má stát, se stane

foto: Unsplash

I poněkud pomalý nástup zimy přinesl do našich životů zklidnění a čas na rekapitulaci, kam se chceme dál ubírat, s kým se udobřit, potkat či rozejít… A kam napnout své síly a energii. Únor nám to umožní zrealizovat.

Období nových začátků, které s příchodem ledna prostoupilo všechny roviny našich životů, stále pokračuje. Ale pomalu a jistě se blíží doba vhodná k činům. A bude jen na nás, jak se k tomu postavíme. Ke slovu se dostanou příležitosti, které tu dlouho nebyly a kdo je dokáže využít, bude na tom o poznání lépe než ti, co se nechají ovládnout nerozhodností. Chybí vám odvaha a kuráž? Jsou všude kolem, jen je posbírat a přejít od slov ke konání. Všechny dobré síly máte na své straně, tak je nenechte zahálet.

Kartářka a astroložka Sandra Pavlů znovu vyložila na únor své oblíbené hvězdopravecké karty pro každé znamení zvěrokruhu zvlášť. Co nás tedy čeká a nemine?

horoskop
foto: Sandra Paulů

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Dlouhé období, kdy jste nechávali věci jen tak plynout a odkládali jejich řešení, je pryč. Okolnosti vás brzy donutí se situaci postavit čelem. Ale nebojte se, sil na to budete mít dost. Únor vám do života přivede někoho nového a s někým se budete muset rozloučit, ale berte to ryze pozitivně. Některé nefunkční vztahy musí skončit, aby uvolnily místo těch perspektivním. S láskou je to u vás poslední dobou jako na houpačce, ale občas nezaškodí pročistit vzduch a zhluboka se nadechnout. Emocím se v tomto období nebraňte, pohání vás vpřed a cokoli v sobě potlačovat by bylo jen na škodu.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Vaše tvrdošíjnost, se kterou se držíte zažitých pořádků, není úplně pozitivní vlastnost. A vám by bylo o hodně líp, kdybyste se nad to dokázali povznést a hleděli do budoucnosti s větší otevřeností a optimismem. Alespoň kapka klidu by neškodila nejen v práci, ale i ve vztazích, které se vám tak trochu sypou pod rukama. Nic ale zatím není ztraceno, vše se dá zachránit, jen to vyžaduje aktivní zapojení z vaší strany. Pozor si dejte na nevěru, krouží kolem vás ve více podobách, tak nepropadněte úzkosti. Vidím tu pro vás nějakou nečekanou nabídku, která se spíš bude týkat podnikání či práce, ale některým Rybám možná přinese i nečekané pozvání. 

Beran (21.3. až 20.4.)

Nemáte tak úplně dar se s každým domluvit a dohodnout. Což vám zbytečně škodí, zejména mezi kolegy, ale co si pro jednou jejich poznámky tolik nepřipouštět? Kdy naposledy někdo vyslechl vás? Dovolte si občas nějakou slabost. Přiznejte, že nezvládnete úplně všechno na světě. Vždyť jste taky jen člověk. A myslet si, že vydržíte všechno, je bláhové nejen od vašeho okolí, ale především od vás samotných. Je nejvyšší čas říct dost a udělat si ve věcech pořádek. Na škodu by nebyl ani úplně nový pohled na věc. Zkuste se na trable podívat jakoby nebyly vaše, ale někoho úplně cizího. A nezapomínejte na své zdraví, odbývat se, se opravdu nevyplácí.

Býk (21.4. až 21.5.)

Takhle to opravdu dál nejde. Jasně, zrovna vás nuda zabíjí, ale žádný strom neroste do nebe. Uberte. Nejlépe na všech frontách. Alespoň kapka klidu by neškodila nejen v práci, ale i ve vztazích, ale to za vás nikdo neudělá musíte vy. Pokud zrovna vyhlížíte lásku, mám pro vás dobré zprávy. Únor bude přát jiskření, navazování nových kontaktů i obnově rozpadlých vztahů. Větší čšance na pokračování jsou ale u těch nových nebo ještě nerozběhnutých. Trpělivost není vaší silnou stránkou, ale zkuste ji pro jednou v sobě vydolovat. Opravdu vám to prospěje a mnohé vyřeší.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

V minulých týdnech jste se soustředili především na práci, ale trochu péče by zasloužily i vaše vztahy. Je čas se opět začít scházet a vidět s kamarády, které jste nepotkali měsíce. Únor si pro nás nachystal i několik příjemných překvapení, dost možná nebudete vědět kam dřív. Vaše neposedná dušička se bude tetelit blahem a také ohledně lásky by mohlo přijít malé zemětřesení. Podobnou tsunami už dlouho vyhlížíte. A i když si to moc nepřiznáváte, vlastně netoužíte po ničem jiném, než aby vás smetla. A to se teď může snadno stát. Ten příval citů, který vás zaplaví, bude nečekaný, ale o to silnější. Nebraňte se mu.

Rak (22.6. až 22.7.)

Ohledně financí nejste v poslední době právě šťastlivcem, ale únor by se i v této oblasti mohl na vás usmát. Nějaké závratné sumy nečekejte, ale lépe bude. I neobvyklá nabídka by mohla přijít. Tak nezvyklá, že vás to zarazí, ale klidně zariskujte, tohle by mohlo vyjít a posune vás to tím správným směrem. Stejně jste poslední dobou měli pocit, že jen přešlapujete na místě. Člověk musí občas udělat krok do neznáma, aby zjistil, co je důležité a co může klidně oželet. Odvážným štěstí přeje a u vás to teď platí dvojnásob.

Lev (23.7. až 22.8.)

Stále častěji máte chuť si zahřešit, v jídle i dalších radostech života. Nic se sice nemá přehánět, ale v tuto chvíli platí jediné. Do toho! Vaše rodina i přátelé si vás cení jako poctivce, na kterého je za všech okolností spolehnutí a asi by je hodně překvapilo, kdyby to tak nebylo. Malé radosti si ale určitě dovolit můžete, naopak jsou právě teď víc než žádoucí. Zkusit byste měli i to, po čem už dlouho toužíte a zatím vám chyběla odvaha. Únor vám nabídne více příležitostí pustit se i do stále odkládaných záležitostí. Ve hře je i nějaká cesta a možná někam hodně daleko. Vaše dušička toužící po nových zážitcích pookřeje.

Panna (23.8. až 22.9.)

Tady se někdo má. Vám únor přinese tolik dobrého, až se vám z toho zatočí hlava. A podlomí kolena. To zcela určitě, protože to tajné přání, které v sobě nosíte už dlouhé měsíce, se vám konečně splní. Zcela nečekaně, ovšem s o to větší razancí. Jak už to tak bývá, bude vše trochu jinak, než čekáte, ale tohle překvapení bude ryze příjemné. Dojít by mohlo i na dotažení dlouho rozjetých podniků, cestování i navazování nových kontaktů. Tak mějte oči dokořán a úsměv na rtech. Máte pro něj skutečně hodně důvodů. A malých mráčků si nevšímejte, velmi rychle se přeženou.

Váhy (23.9. až 23.10.)

Sudičky vás nepoložily zrovna do zlaté kolébky. Vše, co máte, jste si museli tvrdě zasloužit. Na druhou stranu vás to hodně posílilo, a díky tomu dokážete oddělit zrno od plev. A poznat, co je v životě opravdu důležité. Tvrdá práce se vyplatila a přichází čas sklízet plody. Je pravděpodobné, že brzy poznáte někoho, kdo by vám mohl zcela změnit život. Dost možná to bude láska, ale spíš by mohlo jít o práci. V dlouhodobých vztazích u vás nastane zklidnění a harmonie. Využijte ji k dořešení všech nesrovnalostí, vyříkejte si, co je potřeba, ale zbytečně spory neeskalujte. Je to neužitečné a nepřinese to nic dobrého.

Štír (24.10. až 22.11.)

Ačkoli máte práce nad hlavu a nevíte, kam dřív skočit, něco vás zaměstnává ještě víc. Vztahy, že? Nedokážete na to přestat myslet, ta vzpomínka ve vás pořád žije a neustále se palčivě připomíná. A bude tu pořád, dokud se k ní nepostavíte čelem. Pokud nemáte dost odvahy, tak ji zcela vytěsněte, nebo, a proto jsou právě nyní dost dobré podmínky, jděte do toho. Přešlapování na místě není v tuto chvíli k ničemu, raději jednejte. Únor je k tomu jako stvořený. Čeká vás i nějaké důležité setkání, mnohým Štírům by mohlo pomoct v kariéře, možná je i čas na radikálnější změnu. Přijde-li nabídka, rozhodně ji zvažte.

Střelec (23.11. až 21.12.)

Hlava plná ideálů, ale srdce zlomené. Nebo jen zklamané? Bohužel podobné trable k životu patří, ale tak jako po noci přichází den, nastává i po citových nezdarech období plné naděje a příslibů. Než se ale dostaví, musí přijít ještě čas smíření a celkového zklidnění, což je pro vás právě teď. Únor vám přichystá ideální podmínky pro vyrovnání se s minulostí a vy pocítíte po dlouhé době příval nové energie. Až si tím smutkem projdete, budete se znovu cítit jako znovuzrození. Začnete se mnohem více usmívat, což na vás přitáhne pozornost druhého pohlaví. Možná z toho bude jen nezávazný flirt, ale rozhodně vám bude líp. Nebo spíš moc hezky.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Vaše potřeba pečovat o druhé znovu nabere na síle. Ještě nikdo ale nepřekonal nepřekonatelné a vy byste se měli vážně zamyslet nad tím, zda mnohdy zbytečně neplýtváte silami. Spousta věcí by se vyřešila i bez vašeho přispění. Pozor si dávejte, co komu slibujete, neplněné závazky by vás zbytečně stresovaly. Nemáte v povaze něco zanedbávat a tak je možná na čase, naučit se také říkat ne. Odměnou vám bude harmonie, která zaplaví vaše rodinné vztahy. Díky vaší vrozené laskavosti sklidíte, co jste zaseli. Mnozí kolem vás si konečně uvědomí, jak vzácnou bytost ve vás mají. A dají vám to patřičně najevo. Zasloužíte si to.

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Související

Napsat komentář