Horoskop na únor: Prázdnotu vystřídají láskyplné dny

Láska
foto: PxHere

Leden proběhl téměř v tichosti, protože hvězdné rozložení sil nedávalo příliš prostoru emocím a energie byla tzv. prázdná. To ovšem únor v mnohém změní. Přát bude milostným vzplanutím, nenadálým setkáním, novým láskám a také nevěrám nebo i radikálnějším řešením problémů. Vše ještě rozdmýchá únorový úplněk, který přijde v polovině měsíce, jen krátce po svatém Valentýnu, a ponese se ve znamení ohnivého Lva. Většina z nás bude mít potřebu setkat se s lidmi ze své minulosti, které dlouho neviděla, vyřešit nahromaděné problémy či učinit zásadnější rozhodnutí ohledně kariéry. Budeme netrpěliví a mnozí z nás i podráždění, že změny nepřicházejí dostatečně rychle, ale zbrklost není na místě. Věci se dějí přesně tak, jak mají a násilím si na osudu cokoli vyvzdorovat, se obvykle nevyplácí a obrací proti nám. Kdo se ale poddá přirozenému ději, bude po zásluze odměněn. Únor vám v tom směru půjde přátelsky naproti.

A co čeká jednotlivá znamení konkrétně? Kartářka Sandra Pavlů se jako každý měsíc podívala do svých unikátních hvězdopraveckých karet. Co z nich vyčetla?

horoskop
foto: archiv autora

Vodnář (21.1. až 20.2.)

Tichá síla, to jste vy. Nepatříte zrovna k těm, kterých je hned plná místnost, ale když něco řeknete, všichni se ohlédnou a pozorně poslouchají. Ač o to neusilujete, dokážete snadno ovládat lidská srdce. Až natolik, že vás mnozí podezírají z cynismu, ale to neprávem. Ovšem je potřeba s tímto darem umět zacházet. V následujících týdnech vás čeká jedno zásadnější až osudové rozhodnutí, které vás ovlivní na dlouhou dobu. Velmi pravděpodobně se bude týkat vztahů, ale mnozí Vodnáři budou řešit i otázku zaměstnání. Bude to chtít čas a rozvahu, rozhodně nic neuspěchejte. Ale pokud si už budete jistí, že víte, jak postupovat dál, na nic nečekejte. Zbytečné prodlužování neprospěje ani vám, ani vašim nejbližším. Ohledně financí jste v poslední době neměli právě šťastné období, to se ale brzy zlepší.

Ryby (21.2. až 20.3.)

Láska JE všude kolem nás. Stačí chodit s hlavou vztyčenou a očima dokořán. Vaše zvýšená senzitivita vám často nedovoluje se uvolnit a očekávat jen to dobré. Ale dobré věci se dějí, věřte tomu a přijdou. Již dlouho kolem sebe máte někoho, kdo by se k vám rád dostal blíže, ale vaše stydlivost, kterou si pravděpodobně vykládá jako odtažitost, mu v tom brání. Zkuste o sobě tolik nepochybovat a věřit, že i na vás se usměje štěstí. Pokud studujete nebo se právě pouštíte do nových projektů, bude únor tím správným odrazovým můstkem ke splnění vytoužených přání. Dařit se vám bude i ohledně financí a také zdraví zůstane bez úhony. Jen si zkuste dodat více odvahy a sebevědomí, jste mnohem lepší, než si myslíte.

Beran (21.3. až 20.4.)

Páni, kdo by to byl řekl, že právě vás únor zjemní a dodá vám na diplomacii. Ale je to tu. Spory, které se možná vlečou i léta, se vám podaří jako zázrakem vyřešit tak, že budete sami velmi překvapeni, jak to bylo jednoduché. I v práci zavládne harmonie a v dlouhodobých vztazích se podaří najít novou jiskru. Svobodní Berani mají tento měsíc velkou šanci potkat někoho, kde jim zcela zásadně zamíchá životními jistotami. Ale nebojte, půjde o setkání veskrze příjemné, které vám dodá novou energii a pocit, který jste už dlouho nezažili. Jen si dávejte pozor, ať vaše očekávání nejsou příliš velká, mohlo by se stát, že vše pokazíte. Nechte raději všemu volný průběh, ono se to poskládá přesně tak, jak to má být.

Býk (21.4. až 21.5.)

Uplynulý měsíc vám dal trochu zabrat, ale únor vám nabídne nový začátek. Konečně se po delší době znovu zhluboka nadechnete a budete mít pocit, že vám v žilách proudí čerstvá krev. Využijte tohle astrální nastavení k vyřešení všech restů, které se vám za uplynulé týdny nashromáždily. Někdo už také velmi dlouho čeká, až se mu konečně ozvete. Až doteď měl s vámi svatou trpělivost, ta je ale už pomalu u konce. Tak to nepropásněte. V rodině vás čeká nějaké nesnadné rozhodnutí, ale nebojte se ho, bude ku prospěchu všem. Ohledně kariéry tento měsíc žádné výkyvy nečekejte, ale pozor si dejte na pohybový aparát. Pravidelný pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu by vám určitě prospěl. Překonejte svou přirozenou lenost, v této době to opravdu potřebujete.

Blíženci (22.5. až 21.6.)

Práce, práce, samá práce. Vy opravdu neumíte odpočívat. Jak se minutu nudíte, je zle. Vaše nepokojná duše touží po dobrodružství, cestování, nových setkáních. Už vás ale napadlo, že by člověk neměl zapomínat ani na stará přátelství a vazby? Jsou tím, co vás drží pevně nohama na zemi, a pečovat o ně je právě pro vás hodně důležité. Únor vám v tomto směru nabídne nejednu možnost to napravit, a pokud ji využijete, dost vám to zvedne náladu. Velká šance tu je i na znovuobjevení staré lásky nebo restart té novější. Každopádně si v příštích týdnech užijete nefalšované erotické jiskření jako už dávno ne. Dodá vám to spoustu energie, a budete se cítit jako znovuzrození. Jen si svá tajemství raději nechte pro sebe, přílišná otevřenost by se vám nemusela vyplatit.

Rak (22.6. až 22.7.)

Už delší dobu plujete na obláčku klidu a pohody, což ani únor nezmění. Sklízíte plody zaseté už před měsíci a plně si je zasloužíte. Pozor si dejte na své zdraví, vidím tu nějaké drobné zdravotní komplikace, chtělo by to se více zaměřit na svůj jídelníček, jíst lehčeji a hlavně lépe. Prospěl by vám i mírnější detox, suchý únor je k tomu jako stvořený. Kromě alkoholu zkuste omezit i kofein a masné výrobky, zbytečně vám ubírají energii. Nahraďte je zvýšeným přísunem tepelně zpracované zeleniny a pitím bylinkových čajů. Vaše finance spíše stagnují a to se ještě nějakou chvíli nezmění, ale žádné větší ztráty nečekejte. Je možné, že vás v příštích týdnech překvapí nečekaná nabídka na novou práci. Zvažte ji, mohlo by vás to posunout o hodně dál.

Lev (23.7. až 22.8.)

Lásku jste si do života už přitáhli a pokud ještě ne, je opravdu za rohem. Užijete si dny plné vzájemného škádlení a veselí, jen si dejte pozor na případné svody k setkáním, která by mohla vyústit v nevěru. Ta se kolem vás vznáší jako pověstný Damoklův meč a pokud neudržíte své emoce na uzdě, mohla by vám přinést hodně trápení. Únor vám dá šanci na nějakou delší významnější cestu. Měla by být plná pohody a relaxu, což je přesně to, co nyní potřebujete ze všeho nejvíc. Je ale také možné, že nepůjde o cestování fyzické, ale že vás čeká výprava k sobě samým, k uvědomění si, kdo opravdu jste, co v životě potřebujete a kam směřujete. Všichni podobnou rekapitulaci čas od času potřebujeme a pro vás na ni nastal ideální čas právě teď.

Panna (23.8. až 22.9.)

Trpělivost růže přináší a vám by brzy mohla přinést lásku osoby, po které už hodně dlouho toužíte. Vysněné štěstí vykukuje za nebližších rohem a chystá se vás přepadnou v té nejméně očekávané chvíli. Ale bude tu. Jen omezte svá přehnaná očekávání a zbytečnou kritičnost. Nikdo není dokonalý, ani vy ne. A lidé dělají chyby, ovšem naučit se dopouštět, je ta nejhezčí věc, která se vám může stát. Buďte hodní na sebe i všechny kolem, vrátí se vám to stonásobně. Pokud cítíte, že to není ta pravá láska, která vás přivedla k rodinnému krbu, nezoufejte, čeká vás jiná, která vás učiní ještě šťastnějšími. Už únor vás přesvědčí, že vaše milá a vlídná povaha si podmaní každého, kdo se s vámi setká a pokud si to budete přát, zcela vás ovládne milostné jiskření, flirt a pocit, že jste chtění a milovaní. Užijte si ho!

Váhy (23.9. až 23.10.)

Ale tak nezoufejte, trocha nudy ještě nikoho nezabila. Važte si všeho, čeho jste dosáhli, těšte se z myšlenky, že vám v podstatě nic nechybí a přestaňte fantazírovat o nemožném. Patříte k nejvěrnějším znamením zvěrokruhu, ale osudným se vám může stát milostné blouznění po někom, koho stejně nemůžete mít. Raději se vraťte zpátky na zem, zapojte rozum a zrekapitulujte si vše, co vás děla šťastnými a spokojenými. A toho se držte. Soustřeďte se na svou kariéru, únor vám přinese nové nečekané nápady i možnosti. Zaměřte se na ně, energie vydaná do budování je vždy pozitivní a přinese radost vám i lidem kolem vás.

Štír (24.10. až 22.11.)

A jaj, tady se někdo strašně moc zamiluje. Pokud ale udržíte své vášně na uzdě, bude to dobré. Jen se raději do nového vztahu nevrhejte po hlavě, trocha obezřetnosti je určitě na místě. I dlouhodobé vztahy zalije nečekaná vášeň, jen jí musíte jít malinko naproti. Nebraňte se partnerovým nápadům na oživení vašeho milostného života, zkuste si vyhradit čas jen sami pro sebe a pořádně si to užijte. Popusťte uzdu své fantazie, však vám nikdy nechybí, jen si na ni v koloběhu všedních dní občas nevzpomenete. Pokud jste již dlouho singl, neutápějte se ve stereotypu, zkuste vyjít z té své jeskyně, kam jste se v poslední době ukryli, a trochu se otevřít světu. Přináší spoustu možností, jen je třeba je čekat a vidět. Přijdou!

Střelec (23.11. až 21.12.)

Za všechna příkoří a strasti posledních týdnů a možná i měsíců, se vám dostane sladké odměny. Jste dítkem šťěstěny, i zdraví vydrží a pokud se přeci jen nějaký ten mráček objeví, rychle se přežene. Ve finančních záležitostech nejste úplně „lucky boy“, ale neklesejte na mysli, když zachováte chladnou hlavu, bude líp. Pozor si dejte na nevýhodné půjčky a úvěry, je dost pravděpodobné, že vás někdo bude chtít zlákat pro nevýhodnou záležitost. Třikrát si přečtěte vše, než něco podepíšete a raději se poraďte s někým, kdo tomu rozumí. I víc názorů by nebylo na škodu.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Vaše oduševnělá duše by se potřebovala trochu povznést nad starosti všedních dnů a právě únor by ji k tomu mohl dát skvělou příležitost. Všechno, co teď potřebujete, je vnést do svého života řád. Zaměřit se více na sebe, věnovat si čas k vyřešení nahromaděných problémů a trochu si v tom zmatku, který vás poslední dobou obklopuje, udělat pořádek. Dopřejte si ten luxus a pro jednou nemyslete jen na ostatní. Abyste jim mohli pomáhat a být oporou, tak, jak jsou zvyklí, potřebujete být silní a v pořádku po všech stránkách. Zdraví vám zatím drží, ale emocionálně jste vyčerpaní. A právě to musíte napravit. A až to uděláte, přijde k vám vše, po čem toužíte. I splnění tajných přání je velmi blízko, věřte, že ano!


Velký horoskop pro vás! Jaký bude rok 2022?

foto: PxHere.com

Líbí se vám článek? Sdílejte jej ve svém profilu.

Související